Příslušenství k řezačkám papíru

by ITBUSINESS
Kancelář arrow Příslušenství k řezačkám papíru arrow Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 50/  125,  OM3,  ST-ST,  LS0H,  2m
Zobrazit v plné velikosti



Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Cena (-8%): 186 Kč
Běžná cena: 201 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

 

Výrobce: LYNX CS
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 10101171


(REMA: 0 Kč ; Aut. Poplatek: 0 Kč započítáno ve finální ceně produktu)

Typ vláknaMultimode
Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruST

TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Příslušenství k řezačkám papíru dle kriterií, které si sami vyberete.

Podrobnosti produktu Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m:

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m

Výrobci kategorie Příslušenství k řezačkám papíru:











    Vysvětlivky, legenda
    SKLADEM:
    Zboží je skladem v zobrazované výši a lze ho ihned objednat a dodat na Vámi určenou adresu, popřípadě vydzvednout po domluvě přímo v našem skladě.
    NENÍ SKLADEM, DOSTUPNOST NA DOTAZ:
    Pokud není uvedeno jinak, předpokládaná doba naskladnění je min. 14dní, prosím zavolejte 315 810 620 pro upřesnění dodání.
    REPAIR:
    Jedná se o zboží, které je vráceno distributorem po servisním zásahu, je opravené, odzkoušené a plně funkční. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu. Na zboží je dána plná 2 letá záruka.
    POŠKOZENÝ OBAL:
    Jedná se o zboží, u kterého vinou transportu došlo k poškození obalu, popřípadě originální krabice. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu.
    Aktualizace cen:
    Ceny na myIT.cz se aktualizují několikrát za den v závislosti na kurzu. Veškeré nechtěné překlepy, změny cen jsou vyhrazeny.


    Aktuálně
    Dnes jePátek
    Datum:23.8.2019
    Počet zboží: 164 177
      odrážka do 24H: 25 080
      odrážka novinky:18 619
      odrážka TOP:2 595
      odrážka výprodej:1 582
      odrážka doprodej:3 967
      odrážka sec.hand:53
      odrážka repair:18
      odrážka bazar:32
     
    Doporučujeme


    Výhody
    • služby ITBUSINESS
    • Sklad ONLINE na www!
    • Již několik let na trhu
    • do 24H u Vás
    • Rychlá komunikace!
    • Doprava ZDARMA pro
      Český ráj a okolí
    • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


    Kontakty




    kontrola

    PC, Notebooky

    PC díly, periferie ...

    PC periferie

    Mobily, tablety

    Software

    #Malé spotřebiče

    #Mobilní telefony ...

    #Notebooky a Ultra ...

    #Péče o tělo

    #Sport a Volný čas

    #Velké spotřebiče

    Auto-Moto

    Bazény, Viřivky a ...

    Čističky a Zvlhčov ...

    Cyklistika

    Dětské hřiště

    Digestoře

    Dílna a Stavba

    Elektrické hrnce

    Elektromobilita

    Elektronika

    Epilátory a Depilá ...

    Gastro spotřebiče

    Grily a Udírny

    Hobby a Zahrada

    Holící strojky a Z ...

    Hračky

    Interiérové doplňk ...

    Kávovary a Espress ...

    Kosmetika

    Lednice

    Mikrovlnné trouby

    Mixéry a Šlehače

    Mrazáky

    Myčky nádobí

    Odšťavňovače a Lis ...

    Osobní váhy

    Ostatní Elektronik ...

    Outdoor

    Péče o dítě

    Péče o tělo

    Péče o vlasy

    Pokladny

    Pračky

    Příprava nápojů

    Produkty

    Ruční nářadí

    Sekačky na trávu

    Škola

    Sporáky

    Sport a volný čas

    Sporttestery

    Sušičky

    Svitidla a žárovky

    Televize

    Tepelná technika

    Tlakoměry a Teplom ...

    Úklid

    Vaření

    Varné desky

    Ventilátory a Klim ...

    Vestavné spotřebič ...

    Vestavné trouby

    Vinotéky

    Vychytávky

    Vysavače

    Zabezpečovací tech ...

    Zahradní nábytek

    Zahradní technika

    Zavazadla a Batohy

    Zavlažování

    Zdravotnické pomůc ...

    Žehličky a Šicí st ...

    Zubní katáčky a sp ...

    Sítě, Wifi, IP, Vo ...

    Servery, příslušen ...

    Digi foto, kamery

    Kancelář

    Hry, příslušenství

    Chytrá elektronika

    Elektronika

    Velké spotřebiče

    Malé spotřebiče

    Dům a zahrada

    Služby
    Partnerství

    Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

    © 2005 – 2019 myIT, internetový obchod

    ITBUSINESS, s.r.o.