Optická kabeláž

by ITBUSINESS
Sítě, Wifi, IP, VoIP arrow Optická kabeláž arrow Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 50/  125,  OM3,  ST-ST,  LS0H,  2m
Zobrazit v plné velikosti



NovinkaDuplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Cena (-8%): 186 Kč
Běžná cena: 201 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

 

Výrobce: LYNX CS
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 10101171


(REMA: 0 Kč ; Aut. Poplatek: 0 Kč započítáno ve finální ceně produktu)

Typ vláknaMultimode
Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruST

TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Optická kabeláž dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, ST-ST, L...188,- Kč> 5 ks
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, ST-ST, L...170,- Kč> 5 ks
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM2, ST-ST, LS...142,- Kč5 ks
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS...168,- Kč5 ks
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS...216,- Kč0 ks
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, ST-ST, L...425,- Kč0 ks
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, ST-ST, L...203,- Kč0 ks
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, ST-ST, L...219,- Kč0 ks

Produkty jsou vybírány dle shodných parametrů a řazeny dle skladových položek, sekundárně dle ceny vzestupně.
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Optická kabeláž


Podrobnosti produktu Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m:

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-ST, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m

Výrobci kategorie Optická kabeláž:











Vysvětlivky, legenda
SKLADEM:
Zboží je skladem v zobrazované výši a lze ho ihned objednat a dodat na Vámi určenou adresu, popřípadě vydzvednout po domluvě přímo v našem skladě.
NENÍ SKLADEM, DOSTUPNOST NA DOTAZ:
Pokud není uvedeno jinak, předpokládaná doba naskladnění je min. 14dní, prosím zavolejte 315 810 620 pro upřesnění dodání.
REPAIR:
Jedná se o zboží, které je vráceno distributorem po servisním zásahu, je opravené, odzkoušené a plně funkční. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu. Na zboží je dána plná 2 letá záruka.
POŠKOZENÝ OBAL:
Jedná se o zboží, u kterého vinou transportu došlo k poškození obalu, popřípadě originální krabice. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu.
Aktualizace cen:
Ceny na myIT.cz se aktualizují několikrát za den v závislosti na kurzu. Veškeré nechtěné překlepy, změny cen jsou vyhrazeny.


Aktuálně
Dnes jeSobota
Datum:25.5.2019
Počet zboží: 159 923
  odrážka do 24H: 23 704
  odrážka novinky:18 300
  odrážka TOP:2 739
  odrážka výprodej:1 111
  odrážka doprodej:2 428
  odrážka sec.hand:57
  odrážka repair:18
  odrážka bazar:49
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Software

Kosmetika

Pokladny

Produkty

Sport a volný čas

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Digi foto, kamery

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2019 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.