Příslušenství ke kamerám

by ITBUSINESS
Sítě, Wifi, IP, VoIP arrow Příslušenství ke kamerám arrow SFP WDM transceiver 1, 25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3, 3V, HPA komp., DM

SFP WDM transceiver 1, 25Gbps,  1000BASE-BX10,  SM,  3km,  TX 1310nm,  LC simp.,  0 až 70°C,  3, 3V,  HPA komp.,  DM


SFP WDM transceiver 1, 25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3, 3V, HPA komp., DM

Cena (-5%): 377 Kč
Běžná cena: 396 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

 

Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Záruka: 99 Doživotní
Kód: 703137


(REMA: 0 Kč ; Aut. Poplatek: 0 Kč započítáno ve finální ceně produktu)

Typ příslušenstvíRozšiřující moduly k aktivním prvkům

TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Příslušenství ke kamerám dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW1 513,- Kč> 5 ks
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR2 264,- Kč> 5 ks
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR1 339,- Kč> 5 ks
Aruba 10G SFP + to SFP + 3m DAC Cable3 184,- Kč4 ks
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR3 910,- Kč4 ks
SFP transceiver 1, 25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310...328,- Kč4 ks
Aruba 10G SFP + LC SR 300m MMF XCVR7 258,- Kč2 ks
SFP transceiver 1, 25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10k...325,- Kč2 ks
SFP transceiver 1, 25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20k...373,- Kč2 ks
Aruba 10G SFP + to SFP + 1m DAC Cable1 793,- Kč1 ks

Produkty jsou vybírány dle shodných parametrů a řazeny dle skladových položek, sekundárně dle ceny vzestupně.
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Příslušenství ke kamerám


Podrobnosti produktu SFP WDM transceiver 1, 25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3, 3V, HPA komp., DM:

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA komp., DM

Výrobci kategorie Příslušenství ke kamerám:











Vysvětlivky, legenda
SKLADEM:
Zboží je skladem v zobrazované výši a lze ho ihned objednat a dodat na Vámi určenou adresu, popřípadě vydzvednout po domluvě přímo v našem skladě.
NENÍ SKLADEM, DOSTUPNOST NA DOTAZ:
Pokud není uvedeno jinak, předpokládaná doba naskladnění je min. 14dní, prosím zavolejte 315 810 620 pro upřesnění dodání.
REPAIR:
Jedná se o zboží, které je vráceno distributorem po servisním zásahu, je opravené, odzkoušené a plně funkční. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu. Na zboží je dána plná 2 letá záruka.
POŠKOZENÝ OBAL:
Jedná se o zboží, u kterého vinou transportu došlo k poškození obalu, popřípadě originální krabice. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu.
Aktualizace cen:
Ceny na myIT.cz se aktualizují několikrát za den v závislosti na kurzu. Veškeré nechtěné překlepy, změny cen jsou vyhrazeny.


Aktuálně
Dnes jePátek
Datum:15.11.2019
Počet zboží: 164 242
  odrážka do 24H: 22 061
  odrážka novinky:16 341
  odrážka TOP:2 550
  odrážka výprodej:1 070
  odrážka doprodej:2 665
  odrážka sec.hand:52
  odrážka repair:19
  odrážka bazar:31
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Myčky nádobí

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní katáčky a sp ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2019 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.