Optická kabeláž

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 258 produktů z oddělení optická kabeláž za skvělé ceny, levné, nejlevnější optická kabeláž na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optická kabeláž. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optická kabeláž
 Kritéria kategorie Optická kabeláž
 Typ vlákna:
 Typ kabelu:
 Typ konektoru:
 Montáž:



<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>

Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-ST, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  SC-ST,  LS ...
Kód: 10101570
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-ST, LS0H, 5m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Naše cena:  3,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
Optická spojka multimode simplex SC-SC,  PC,  OM3
Kód: 10101506
Simplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM3 ...
Naše cena:  16,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
Optická spojka multimode simplex SC-SC,  PC,  OM4
Kód: 10101507
Simplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM4 ...
Naše cena:  16,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka simplex ST-ST
Optická spojka simplex ST-ST
Kód: 1045720
Simplexní spojka Konektor: ST/ ST ...
Naše cena:  21,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Optická spojka multimode simplex SC-SC,  PC
Kód: 1045712
Simplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode ...
Naše cena:  21,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
Optická spojka singlemode simplex SC-SC,  APC
Kód: 10101505
Simplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: APC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  21,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
Optická spojka singlemode simplex SC-SC,  PC
Kód: 10101071
Simplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  25,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka singlemode duplex SC-SC, APC
Optická spojka singlemode duplex SC-SC,  APC
Kód: 10101508
Duplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: APC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  27,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3
Optická spojka multimode duplex SC-SC,  PC,  OM3
Kód: 10101509
Duplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM3 ...
Naše cena:  27,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC
Optická spojka multimode duplex SC-SC,  PC
Kód: 1045714
Duplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode ...
Naše cena:  32,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka singlemode duplex SC-SC, PC
Optická spojka singlemode duplex SC-SC,  PC
Kód: 10101068
Duplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  32,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Zásuvka optická LEXI-Net neosazená 2x SC (LC duple ...
Zásuvka optická LEXI-Net neosazená 2x SC (LC duple ...
Kód: 10102297
Zásuvka optická neosazená 2x SC (LC duplex) na omítku Technické informace Konektor: 2 ...
Naše cena:  32,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC
Optická spojka multimode duplex LC-LC,  PC
Kód: 1010080
Duplexní spojka Konektor: LC/ LC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode ...
Naše cena:  37,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor LC, LS0H, 1 ...
Pigtail MM 50/  125,  OM3,  konektor LC,  LS0H,  1 ...
Kód: 1010085
Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor LC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  38,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Pigtail MM 62, 5/ 125, OM1, konektor ST, LS0H, ...
Pigtail MM 62, 5/  125,  OM1,  konektor ST,  LS0H, ...
Kód: 1010086
Pigtail MM 62,5/ 125, OM1, konektor ST, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické in ...
Naše cena:  38,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4
Optická spojka multimode duplex SC-SC,  PC,  OM4
Kód: 10101510
Duplexní spojka Konektor: SC/ SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM4 ...
Naše cena:  38,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor SC(APC), LS0H ...
Pigtail SM 9/  125,  OS2,  konektor SC(APC),  LS0H ...
Kód: 10101623
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m Optický single-mode pigtail Technické ...
Naše cena:  38,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m
Pigtail SM 9/  125,  OS2,  konektor SC,  LS0H,  1m
Kód: 1010083
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m Optický single-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  41,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m Optický single-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  41,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor LC(APC), LS0H ...
Pigtail SM 9/  125,  OS2,  konektor LC(APC),  LS0H ...
Kód: 10101632
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor LC(APC), LS0H, 1m Optický single-mode pigtail Technické ...
Naše cena:  41,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor ST, LS0H, 1 ...
Pigtail MM 50/  125,  OM3,  konektor ST,  LS0H,  1 ...
Kód: 1045717
Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor ST, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  43,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC, OM3
Optická spojka multimode duplex LC-LC,  PC,  OM3
Kód: 10101503
Duplexní spojka Konektor: LC/ LC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM3 ...
Naše cena:  43,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor SC, LS0H, 1 ...
Pigtail MM 50/  125,  OM3,  konektor SC,  LS0H,  1 ...
Kód: 1045713
Pigtail MM 50/ 125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  44,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC
Optická spojka singlemode duplex LC-LC,  PC
Kód: 1010081
Duplexní spojka Konektor: LC/ LC Broušení: PC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  44,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor ST, LS0H, 1m
Pigtail SM 9/  125,  OS2,  konektor ST,  LS0H,  1m
Kód: 1010082
Pigtail SM 9/ 125, OS2, konektor ST, LS0H, 1m Optický single-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  44,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 62, 5/ 125, OM1, konektor SC, LS0H, ...
Pigtail MM 62, 5/  125,  OM1,  konektor SC,  LS0H, ...
Kód: 1010087
Pigtail MM 62,5/ 125, OM1, konektor SC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické in ...
Naše cena:  44,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 62, 5/ 125, OM1, konektor LC, LS0H, ...
Pigtail MM 62, 5/  125,  OM1,  konektor LC,  LS0H, ...
Kód: 1010088
Pigtail MM 62,5/ 125, OM1, konektor LC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické in ...
Naše cena:  44,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC
Optická spojka singlemode duplex LC-LC,  APC
Kód: 10101502
Duplexní spojka Konektor: LC/ LC Broušení: APC Typ vlákna: Singlemode ...
Naše cena:  47,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 50/ 125, OM4, konektor LC, LS0H, 1 ...
Pigtail MM 50/  125,  OM4,  konektor LC,  LS0H,  1 ...
Kód: 10101636
Pigtail MM 50/ 125, OM4, konektor LC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  50,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail MM 50/ 125, OM4, konektor SC, LS0H, 1 ...
Pigtail MM 50/  125,  OM4,  konektor SC,  LS0H,  1 ...
Kód: 10101637
Pigtail MM 50/ 125, OM4, konektor SC, LS0H, 1m Optický multi-mode pigtail Technické info ...
Naše cena:  50,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657 ...
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657 ...
Kód: 10101488
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A 2-6 mm Technické informace Průměr ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC, OM4
Optická spojka multimode duplex LC-LC,  PC,  OM4
Kód: 10101504
Duplexní spojka Konektor: LC/ LC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM4 ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657 ...
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657 ...
Kód: 1010053
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A do 3,5 mm Technické informace Prů ...
Naše cena:  57,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Fiber tray 24f SX-FT-D-144
Solarix Fiber tray 24f SX-FT-D-144
Kód: 10102021
Fiber tray 24f Technické informace Počet vláken k ukončení: 24 ...
Naše cena:  73,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Kotva průběžná pro samonosné optické kabely DROP F ...
Kotva průběžná pro samonosné optické kabely DROP F ...
Kód: 10102253
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx 2-4 mm Technické informace Průměr kabelu ...
Naše cena:  86,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konek ...
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konek ...
Kód: 10101526
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů 2,5 mm Balení: 25ks ...
Cena (-9%): 125 Kč
Běžná cena: 136 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  SC-SC,  LS ...
Kód: 10100994
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS0H, 0,5m Duplexní optický single-mode patch k ...
Cena (-10%): 137 Kč
Běžná cena: 151 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM2, ST-ST, L ...
Duplexní patch kabel MM 50/  125,  OM2,  ST-ST,  L ...
Kód: 1045481
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti ...
Cena (-7%): 141 Kč
Běžná cena: 151 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m Duplexní optický single-mode patch k ...
Cena (-5%): 143 Kč
Běžná cena: 150 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-LC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  LC-LC,  LS ...
Kód: 10100991
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m Duplexní optický single-mode patch k ...
Cena (-10%): 149 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, LC-SC, L ...
Duplexní patch kabel MM 50/  125,  OM3,  LC-SC,  L ...
Kód: 10101125
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti ...
Cena (-10%): 150 Kč
Běžná cena: 165 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel MM 62, 5/ 125 OM1, SC-SC, ...
Duplexní patch kabel MM 62, 5/  125 OM1,  SC-SC,   ...
Kód: 1045497
Duplexní patch kabel MM 62,5/ 125 OM1, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlost ...
Cena (-7%): 153 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-7%): 154 Kč
Běžná cena: 165 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-LC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  LC-LC,  LS ...
Kód: 1010099
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-7%): 154 Kč
Běžná cena: 165 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  LC-SC,  LS ...
Kód: 10100992
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-SC, LS0H, 1m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-7%): 154 Kč
Běžná cena: 165 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  LC-SC,  LS ...
Kód: 10100993
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m Duplexní optický single-mode patch k ...
Cena (-7%): 154 Kč
Běžná cena: 165 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  SC-SC,  LS ...
Kód: 1010104
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-5%): 156 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-ST, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  SC-ST,  LS ...
Kód: 10101234
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-ST, LS0H, 1m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-5%): 156 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM2, SC-SC, L ...
Duplexní patch kabel MM 50/  125,  OM2,  SC-SC,  L ...
Kód: 10101738
Duplexní patch kabel MM 50/ 125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti ...
Cena (-5%): 156 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS ...
Duplexní patch kabel SM 9/  125,  OS2,  SC-SC,  LS ...
Kód: 10101001
Duplexní patch kabel SM 9/ 125, OS2, SC-SC, LS0H, 3m Duplexní optický single-mode patch kab ...
Cena (-8%): 160 Kč
Běžná cena: 173 Kč
(ceny vč. DPH 21%)


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>

Zobrazit #  
Výsledky 1 - 50 z 258
Zobrazit všechny produkty kategorie Optická kabeláž
Aktuálně
Dnes jeNeděle
Datum:2.10.2022
Počet zboží: 106 042
  odrážka do 24H: 16 854
  odrážka novinky:9 013
  odrážka TOP:142
  odrážka výprodej:828
  odrážka doprodej:981
  odrážka sec.hand:12
  odrážka repair:4
  odrážka bazar:82
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Akvaristika

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hlodavci

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Kočky

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Multifunkce a tisk ...

Myčky nádobí

Nábytek

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Psi

Ptáci

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Teraristika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní kartáčky a s ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2022 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.