Optika - konvertory

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 35 produktů z oddělení optika - konvertory za skvělé ceny, levné, nejlevnější optika - konvertory na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optika - konvertory. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optika - konvertory
 Kritéria kategorie Optika - konvertory
 Technologie konverto...:
 Konvertor dle typu:
 Možnosti rozšíření:


Doprodej - tento produkt se doprodává
BAZAR - Repotec Fast Eth. konvertor 10/ 100BaseTX ...
BAZAR - Repotec Fast Eth. konvertor 10/  100BaseTX ...
Kód: 1018002
JEDNODUCHÝ PŘECHOD Z METALICKÉ KABELÁŽE NA OPTIKUFast Ethernet přepínač 1x 10/ 100Base-TX n ...
Cena (-10%): 345 Kč
Běžná cena: 380 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Doprodej - tento produkt se doprodává
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX ...
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX ...
Kód: 320493
MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/ LX/ LH na m ...
Cena (-10%): 696 Kč
Běžná cena: 766 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Doprodej - tento produkt se doprodává
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/ 100 - ...
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/  100 - ...
Kód: 438051
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body ...
Cena (-5%): 780 Kč
Běžná cena: 819 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Doprodej - tento produkt se doprodává
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/ 100 - ...
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/  100 - ...
Kód: 438085
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/ 100Base-T na optický stand ...
Cena (-5%): 780 Kč
Běžná cena: 819 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s Po ...
UBNT FiberPoE G2 UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, ve ...
Cena (-6%): 846 Kč
Běžná cena: 897 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/ 100 - ...
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/  100 - ...
Kód: 438034
Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optick ...
Cena (-8%): 888 Kč
Běžná cena: 959 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/ 100 - ...
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/  100 - ...
Kód: 438035
Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optick ...
Cena (-8%): 888 Kč
Běžná cena: 959 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100B ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX na 100B ...
Kód: 58556
Fast Ethernet Media Converter 10/ 100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) ...
Cena (-7%): 952 Kč
Běžná cena: 1 019 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX (RJ45)  ...
Kód: 58908
•Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/ 100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ...
Cena (-7%): 952 Kč
Běžná cena: 1 019 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1046478
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač s ...
Cena (-7%): 1 107 Kč
Běžná cena: 1 184 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1018334
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač s ...
Cena (-7%): 1 128 Kč
Běžná cena: 1 207 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Kód: 58812
•Data transfer rate: 1000 Mbps •10/ 100/ 1000Base-TX auto-sensing RJ45 port, maximum distan ...
Cena (-7%): 1 146 Kč
Běžná cena: 1 226 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Planet modulární konvertor Gigabit 10/ 100/ 1000 ...
Planet modulární konvertor Gigabit 10/  100/  1000 ...
Kód: 1018435
Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethe ...
Cena (-9%): 1 165 Kč
Běžná cena: 1 270 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-T ...
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-T ...
Kód: 438086
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Mul ...
Cena (-6%): 1 171 Kč
Běžná cena: 1 241 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/ 1000FX ko ...
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/  1000FX ko ...
Kód: 438087
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Sin ...
Cena (-7%): 1 211 Kč
Běžná cena: 1 296 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE
UBNT UF-LOCO Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to ...
Cena (-5%): 1 261 Kč
Běžná cena: 1 324 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(S ...
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(S ...
Kód: 1046692
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base- ...
Cena (-7%): 1 315 Kč
Běžná cena: 1 407 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX ...
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/  SX  ...
Kód: 1018155
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX (SC) Konvertor pro přechod mezi multi-mód ...
Cena (-7%): 1 544 Kč
Běžná cena: 1 652 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/ 1 ...
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/  1 ...
Kód: 1018269
Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spo ...
Cena (-10%): 1 567 Kč
Běžná cena: 1 724 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Kód: 1018307
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base- ...
Cena (-8%): 1 660 Kč
Běžná cena: 1 793 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet konvertor FTP-802, 10/ 100BaseFX (SC), P ...
Planet konvertor FTP-802,  10/  100BaseFX (SC),  P ...
Kód: 1018200
FTP-802 konvertor 10/ 100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af 1x ethernet s rozhraní­m ...
Cena (-10%): 1 762 Kč
Běžná cena: 1 938 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T ...
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 58226
•Data transfer rate: 1000 Mbps •One 1000Base-T RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft ...
Cena (-6%): 1 936 Kč
Běžná cena: 2 052 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-231,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018343
Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digita ...
Cena (-7%): 2 052 Kč
Běžná cena: 2 196 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
D-Link 10/ 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ...
D-Link 10/  100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media  ...
Kód: 176138
DMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů ...
Cena (-5%): 2 093 Kč
Běžná cena: 2 198 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-234,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018311
Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ-45, 2x RJ-11 konektor pro VDS ...
Cena (-5%): 2 184 Kč
Běžná cena: 2 293 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor, RP-VC102E, ...
Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor,  RP-VC102E, ...
Kód: 1018148
REPOTEC RP-VC102E - Ethernet over VDSL2 Converter Hlavní výhody snadné propojení 2 ether ...
Cena (-10%): 2 321 Kč
Běžná cena: 2 553 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T ...
Planet VC-231G,  Eth. VDSL2 konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 1015967
PLANET VC-231G Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ-45, 1x VDSL2 R ...
Cena (-7%): 2 325 Kč
Běžná cena: 2 488 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet IGT-905A konvertor 1x 1000Base-T, 1x SFP, ...
Planet IGT-905A konvertor 1x 1000Base-T,  1x SFP,  ...
Kód: 1018389
Konvertor ethernet 1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH ...
Cena (-7%): 2 447 Kč
Běžná cena: 2 618 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
D-Link 10/ 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media ...
D-Link 10/  100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media ...
Kód: 176139
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/ 100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napá ...
Cena (-7%): 3 690 Kč
Běžná cena: 3 948 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Medi ...
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Medi ...
Kód: 176143
DMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně nap ...
Cena (-9%): 4 100 Kč
Běžná cena: 4 469 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
TP-Link TL-MC1400 - Modulární expanzní báze k upev ...
TP-Link TL-MC1400 - Modulární expanzní báze k upev ...
Kód: 320491
14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LI ...
Cena (-7%): 5 315 Kč
Běžná cena: 5 687 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PA ...
UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký v ...
Cena (-9%): 5 647 Kč
Běžná cena: 6 155 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
Kód: 176144
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdr ...
Cena (-9%): 8 367 Kč
Běžná cena: 9 120 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet VC-820M, VDSL2 switch, 8x VDSL2, 8x POTS ...
Planet VC-820M,  VDSL2 switch,  8x VDSL2,  8x POTS ...
Kód: 1018427
Výhodný 8-mi protový koncentrátor pro jednotky řady VC-23x. Umožňuje až 100Mbit/ s komunika ...
Cena (-6%): 16 511 Kč
Běžná cena: 17 502 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20- ...
UBNT UF-LOCO-20, 20-PACK Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký ...
Cena (-10%): 21 222 Kč
Běžná cena: 23 344 Kč
(ceny vč. DPH 21%)




Zobrazit #  
Výsledky 1 - 35 z 35
Zobrazit všechny produkty kategorie Optika - konvertory
Aktuálně
Dnes jePátek
Datum:19.10.2018
Počet zboží: 155 541
  odrážka do 24H: 21 905
  odrážka novinky:15 868
  odrážka TOP:9 640
  odrážka výprodej:914
  odrážka doprodej:1 641
  odrážka sec.hand:59
  odrážka repair:25
  odrážka bazar:52
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Software

Kosmetika

Pokladny

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Digi foto, kamery

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Sport a outdoor

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2018 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.