Optická kabeláž

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 138 produktů z oddělení optická kabeláž za skvělé ceny, levné, nejlevnější optická kabeláž na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optická kabeláž. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optická kabeláž
 Kritéria kategorie Optická kabeláž
 Typ vlákna:
 Typ kabelu:
 Typ konektoru:
 Montáž:



<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2, 4/ 1, 4mm, ...
Ochrana svaru,  zatavovací 45mm,  2, 4/  1, 4mm,   ...
Kód: 10101208
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/ 1,4mm, vyztužení drátem 1mm Samosmršťovací teplem, dé ...
Naše cena:  5,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2, 4/ 1, 4mm, ...
Ochrana svaru,  zatavovací 61mm,  2, 4/  1, 4mm,   ...
Kód: 10101207
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/ 1,4mm, vyztužení drátem 1mm Samosmršťovací teplem, dé ...
Naše cena:  27,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-ST, multimode simple ...
Intellinet optická spojka SC-ST,  multimode simple ...
Kód: 58837
Intellinet optická spojka SC-ST, multimode simplex ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, multimode simple ...
Intellinet optická spojka SC-SC,  multimode simple ...
Kód: 58842
Intellinet optická spojka SC-SC, multimode simplex, šedá ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, singlemode simpl ...
Intellinet optická spojka SC-SC,  singlemode simpl ...
Kód: 58849
Intellinet optická spojka SC-SC, singlemode simplex, modrá ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode simp ...
Intellinet optická spojka SC-APC,  singlemode simp ...
Kód: 58850
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode simplex, zelená ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode dupl ...
Intellinet optická spojka SC-APC,  singlemode dupl ...
Kód: 58851
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelená ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka multimode simplex SC-SC
Optická spojka multimode simplex SC-SC
Kód: 1045712
SC-SC spojka simplex MM (1ks)material ferule - Phosphor-Bronze ...
Naše cena:  35,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka multimode simplex ST/ ST
Optická spojka multimode simplex ST/  ST
Kód: 1045720
ST/ ST spojka multimode (1ks) ...
Naše cena:  37,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka multimode simplex ST/ SC
Optická spojka multimode simplex ST/  SC
Kód: 1045719
ST/ SC spojka multimode (1ks) ...
Naše cena:  37,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode simplex SC-SC
Optická spojka singlemode simplex SC-SC
Kód: 10101071
SC-SC spojka simplex MM (1ks)material ferule - Phosphor-Bronze ...
Naše cena:  37,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode simplex ST/ ST
Optická spojka singlemode simplex ST/  ST
Kód: 10101222
ST/ ST spojka singlemode (1ks) ...
Naše cena:  37,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IP ...
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IP ...
Kód: 10101213
Nezbytné příslušenství v elektrotechnice pro očištění kontaktních ploch. Nezbytné při svař ...
Naše cena:  41,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka multimode duplex LC-LC
Optická spojka multimode duplex LC-LC
Kód: 1010080
LC/ LC duplex spojka Multimode ...
Naše cena:  47,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode duplex SC-SC
Optická spojka singlemode duplex SC-SC
Kód: 10101068
SC/ SC duplex spojka - pro singlemode vlákna ...
Naše cena:  47,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 50/ 125, konektor ST, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor ST,  OM3,  1m
Kód: 1045717
ST pigtail 50/ 125, 1m ...
Naše cena:  51,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka multimode duplex SC-SC
Optická spojka multimode duplex SC-SC
Kód: 1045714
SC/ SC duplex spojka Multimode (1ks) ...
Naše cena:  51,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor ST, 1m
Pigtail 9/  125,  konektor ST,  1m
Kód: 1010082
Pigtail 9/ 125, konektor ST, 1m ...
Naše cena:  51,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Spojka multimode duplex ST/ SC
Spojka multimode duplex ST/  SC
Kód: 1045718
ST/ SC duplex spojka Multimode ...
Naše cena:  53,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 50/ 125, konektor SC, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor SC,  OM3,  1m
Kód: 1045713
SC pigtail 50/ 125, 1m ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 62, 5/ 125, konektor ST, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor ST,  1m
Kód: 1010086
Pigtail 62,5/ 125, konektor ST, 1m ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 62, 5/ 125, konektor SC, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor SC,  1m
Kód: 1010087
Pigtail 62,5/ 125, konektor SC, 1m ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 62, 5/ 125, konektor LC, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor LC,  1m
Kód: 1010088
Pigtail 62,5/ 125, konektor LC, 1m ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m
Pigtail 9/  125,  konektor SC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 1010083
Pigtail 9/ 125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m ...
Naše cena:  56,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor LC, LS0H (LSZH), 1m
Pigtail 9/  125,  konektor LC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 1010084
Pigtail 9/ 125, konektor LC, LS0H, ZWP, 1m ...
Naše cena:  57,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode duplex LC-LC
Optická spojka singlemode duplex LC-LC
Kód: 1010081
LC/ LC duplex spojka - pro singlemode vlákna ...
Naše cena:  60,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 50/ 125, konektor LC, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor LC,  OM3,  1m
Kód: 1010085
Pigtail 50/ 125, konektor LC, OM3, 1m ...
Naše cena:  61,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor SC/ APC, LS0H, ZWP, ...
Pigtail 9/  125,  konektor SC/  APC,  LS0H,  ZWP,  ...
Kód: 10101109
Pigtail 9/ 125, konektor SC/ APC, LS0H, ZWP, 3m ...
Naše cena:  61,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor LC, 3m
Pigtail 9/  125,  konektor LC,  3m
Kód: 10101110
Pigtail 9/ 125, konektor LC, 3m ...
Naše cena:  67,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor LC/ APC, 3m
Pigtail 9/  125,  konektor LC/  APC,  3m
Kód: 10101111
Pigtail 9/ 125, konektor LC/ APC, 3m ...
Naše cena:  67,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Kotva - úchytka FISH-CLAMP pro optické kabely DROP ...
Kotva - úchytka FISH-CLAMP pro optické kabely DROP ...
Kód: 1010053
Kotva je určena pro velmi jednoduchou instalaci závěsu až do vzdálenosti 200m díky samonos ...
Naše cena:  89,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-LC, multimode 4 vlák ...
Intellinet optická spojka LC-LC,  multimode 4 vlák ...
Kód: 58838
Intellinet optická spojka LC-LC, multimode 4 vlákna, šedá ...
Naše cena:  91,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-LC, singlemode 4 vlá ...
Intellinet optická spojka LC-LC,  singlemode 4 vlá ...
Kód: 58844
Intellinet optická spojka LC-LC, singlemode 4 vlákna, modrá ...
Naše cena:  91,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-APC, singlemode 4 vl ...
Intellinet optická spojka LC-APC,  singlemode 4 vl ...
Kód: 58845
Intellinet optická spojka LC-APC, singlemode 4 vlákna, zelená ...
Naše cena:  91,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, SC-SC, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM3,  SC-SC,  1m
Kód: 1045472
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, SC/ SC, 1m ...
Cena (-7%): 153 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM2, LC-LC, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM2,  LC-LC,  1m
Kód: 1045454
Duplexní kabel 50/ 125, OM2, LC-LC, 1m ...
Cena (-7%): 153 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, SC-ST, LS0H (LSZH), 1m
Duplexní kabel 9/  125,  SC-ST,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 10101234
Duplexní kabel 9/ 125, SC-ST, LS0H, ZWP, 1m ...
Cena (-7%): 153 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 9/  125,  SC-SC,  LS0H,  1m
Kód: 1010104
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, LS0H, ZWP, 1m ...
Cena (-5%): 156 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 62, 5/ 125, ST/ ST, 1m
Duplexní kabel 62, 5/  125,  ST/  ST,  1m
Kód: 1045507
Duplexní kabel 62,5/ 125, ST/ ST, 1m ...
Cena (-8%): 160 Kč
Běžná cena: 173 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, LC-LC, 0, 5m
Duplexní kabel 9/  125,  LC-LC,  0, 5m
Kód: 10100991
Duplexní kabel 9/ 125, LC/ LC, délka 0,5m ...
Cena (-8%): 160 Kč
Běžná cena: 173 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, LC-SC, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM3,  LC-SC,  1m
Kód: 10101125
Duplexní kabel 50/ 125, LC-SC, 1m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až d ...
Cena (-8%): 160 Kč
Běžná cena: 173 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 62, 5/ 125, SC-SC, 1m
Duplexní kabel 62, 5/  125,  SC-SC,  1m
Kód: 1045497
Duplexní kabel 62,5/ 125, SC/ SC, 1m ...
Cena (-8%): 165 Kč
Běžná cena: 178 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, LC-LC, LS0H (LSZH), 1m
Duplexní kabel 9/  125,  LC-LC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 1010099
Duplexní kabel 9/ 125, LC-LC, LS0H, 1m ...
Cena (-8%): 165 Kč
Běžná cena: 178 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, LC-SC, LS0H (LSZH), 1m
Duplexní kabel 9/  125,  LC-SC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 10100992
Duplexní kabel 9/ 125, LC-SC, LS0H, G.652d ZWP, 1m ...
Cena (-8%): 165 Kč
Běžná cena: 178 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM2, LC-LC, 2m
Duplexní kabel 50/  125,  OM2,  LC-LC,  2m
Kód: 1045455
Duplexní kabel 50/ 125, OM2, LC-LC, 2m ...
Cena (-7%): 167 Kč
Běžná cena: 179 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, 0, 5m
Duplexní kabel 9/  125,  SC-SC,  0, 5m
Kód: 10100994
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, 0,5m ...
Cena (-7%): 167 Kč
Běžná cena: 179 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 9/ 125, LC-ST, 1m
Duplexní kabel 9/  125,  LC-ST,  1m
Kód: 10101117
Duplexní kabel 9/ 125, LC/ ST, 1m ...
Cena (-5%): 169 Kč
Běžná cena: 177 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, ST-ST, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM3,  ST-ST,  1m
Kód: 10101170
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, ST-ST, 1m ...
Cena (-6%): 170 Kč
Běžná cena: 180 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, LC-LC, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM3,  LC-LC,  1m
Kód: 10101092
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, LC-LC, 1m ...
Cena (-10%): 175 Kč
Běžná cena: 193 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Duplexní kabel 50/ 125, OM3, ST-SC, 1m
Duplexní kabel 50/  125,  OM3,  ST-SC,  1m
Kód: 10101214
Optický patchkabel ST/ SC 50/ 125 (multi mode), duplex, 1m, OM3 vhodný i pro 10Gbit. Konekto ...
Cena (-10%): 175 Kč
Běžná cena: 193 Kč
(ceny vč. DPH 21%)


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Zobrazit #  
Výsledky 1 - 50 z 138
Zobrazit všechny produkty kategorie Optická kabeláž
Aktuálně
Dnes jeNeděle
Datum:19.8.2018
Počet zboží: 157 248
  odrážka do 24H: 0
  odrážka novinky:15 170
  odrážka TOP:15 998
  odrážka výprodej:1 170
  odrážka doprodej:1 391
  odrážka sec.hand:57
  odrážka repair:0
  odrážka bazar:0
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Software

Kosmetika

Pokladny

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Digi foto, kamery

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Sport a outdoor

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2018 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.