Optická kabeláž

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 153 produktů z oddělení optická kabeláž za skvělé ceny, levné, nejlevnější optická kabeláž na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optická kabeláž. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optická kabeláž
 Kritéria kategorie Optická kabeláž
 Typ vlákna:
 Typ kabelu:
 Typ konektoru:
 Montáž:



<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výprodej
Solarix Adapter ST SM OS1 simplex
Solarix Adapter ST SM OS1 simplex
Kód: 10101393
Solarix Adapter ST SM OS1 simplex ...
Naše cena:  3,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode simplex ST/ ST
Optická spojka multimode simplex ST/  ST
Kód: 1045720
ST/ ST spojka multimode (1ks) ...
Naše cena:  5,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Adapter SC MM OM2 simplex
Solarix Adapter SC MM OM2 simplex
Kód: 10101392
Solarix Adapter SC MM OM2 simplex ...
Naše cena:  6,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 50/ 125, konektor ST, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor ST,  OM3,  1m
Kód: 1045717
ST pigtail 50/ 125, 1m ...
Naše cena:  9,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka singlemode simplex ST/ ST
Optická spojka singlemode simplex ST/  ST
Kód: 10101222
ST/ ST spojka singlemode (1ks) ...
Naše cena:  11,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 62, 5/ 125, konektor ST, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor ST,  1m
Kód: 1010086
Pigtail 62,5/ 125, konektor ST, 1m ...
Naše cena:  12,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 62, 5/ 125, konektor SC, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor SC,  1m
Kód: 1010087
Pigtail 62,5/ 125, konektor SC, 1m ...
Naše cena:  12,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Adapter LC MM OM2 duplex
Solarix Adapter LC MM OM2 duplex
Kód: 10101389
Solarix Adapter LC MM OM2 duplex ...
Naše cena:  12,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode simplex SC-SC
SC-SC spojka simplex MM (1ks)material ferule - Phosphor-Bronze ...
Naše cena:  14,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
FO kabel, 9/ 125, 12c, A-DQ2Y , 6x1, 5 , PE, ...
FO kabel,  9/  125,  12c,  A-DQ2Y , 6x1, 5 , PE,   ...
Kód: 10101328
Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE ...
Naše cena:  16,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix adaptér ST SM 9/ 125 OS simplex
Solarix adaptér ST SM 9/ 125 OS simplex ...
Naše cena:  16,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode duplex SC-SC
Optická spojka multimode duplex SC-SC
Kód: 1045714
SC/ SC duplex spojka Multimode (1ks) ...
Naše cena:  18,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 9/ 125, konektor LC, 3m
Pigtail 9/  125,  konektor LC,  3m
Kód: 10101110
Pigtail 9/ 125, konektor LC, 3m ...
Naše cena:  18,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Adapter LC SM OS1 duplex
Solarix Adapter LC SM OS1 duplex
Kód: 10101390
Solarix Adapter LC SM OS1 duplex ...
Naše cena:  19,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka singlemode simplex SC-SC
Optická spojka singlemode simplex SC-SC
Kód: 10101071
SC-SC spojka simplex MM (1ks)material ferule - Phosphor-Bronze ...
Naše cena:  21,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IP ...
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IP ...
Kód: 10101213
Nezbytné příslušenství v elektrotechnice pro očištění kontaktních ploch. Nezbytné při svař ...
Naše cena:  22,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 9/ 125, konektor LC/ APC, 3m
Pigtail 9/  125,  konektor LC/  APC,  3m
Kód: 10101111
Pigtail 9/ 125, konektor LC/ APC, 3m ...
Naše cena:  25,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
KELine 8-vláknový OM3 (50/ 125µm), LSOH bezhalog ...
KELine 8-vláknový OM3 (50/  125µm),  LSOH bezhalog ...
Kód: 10101337
Cena kábla je za 1m Optický kábel univerzálny - bezgélový •univerzálny z hľadiska prostr ...
Naše cena:  27,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Optická spojka multimode duplex LC-LC
Optická spojka multimode duplex LC-LC
Kód: 1010080
LC/ LC duplex spojka Multimode ...
Naše cena:  31,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Pigtail 9/ 125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m
Pigtail 9/  125,  konektor SC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 1010083
Pigtail 9/ 125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-ST, multimode simple ...
Intellinet optická spojka SC-ST,  multimode simple ...
Kód: 58837
•Zirconia sleeve •Hybrid adapter SC-ST •Designed to connect 2 fiber patch cables togethe ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, multimode simple ...
Intellinet optická spojka SC-SC,  multimode simple ...
Kód: 58842
•Zirconia sleeve •SC-to-SC simplex adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables tog ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, singlemode simpl ...
Intellinet optická spojka SC-SC,  singlemode simpl ...
Kód: 58849
•Zirconia sleeve •SC-to-SC simplex adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables tog ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode simp ...
Intellinet optická spojka SC-APC,  singlemode simp ...
Kód: 58850
•Zirconia sleeve •SC/ APC simplex adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables toget ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode dupl ...
Intellinet optická spojka SC-APC,  singlemode dupl ...
Kód: 58851
•Zirconia sleeve •SC/ APC duplex adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables togeth ...
Naše cena:  34,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2, 4/ 1, 4mm, ...
Ochrana svaru,  zatavovací 45mm,  2, 4/  1, 4mm,   ...
Kód: 10101208
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/ 1,4mm, vyztužení drátem 1mm - baleno po 10 ks Samosmr ...
Naše cena:  38,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 50/ 125, konektor SC, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor SC,  OM3,  1m
Kód: 1045713
SC pigtail 50/ 125, 1m, OM3 ...
Naše cena:  40,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor LC, LS0H (LSZH), 1m
Pigtail 9/  125,  konektor LC,  LS0H (LSZH),  1m
Kód: 1010084
Pigtail 9/ 125, konektor LC, LS0H, ZWP, 1m ...
Naše cena:  43,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode duplex SC-SC
Optická spojka singlemode duplex SC-SC
Kód: 10101068
SC/ SC duplex spojka - pro singlemode vlákna ...
Naše cena:  47,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 50/ 125, konektor LC, OM3, 1m
Pigtail 50/  125,  konektor LC,  OM3,  1m
Kód: 1010085
Pigtail 50/ 125, konektor LC, OM3, 1m ...
Naše cena:  48,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2, 4/ 1, 4mm, ...
Ochrana svaru,  zatavovací 61mm,  2, 4/  1, 4mm,   ...
Kód: 10101207
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/ 1,4mm, vyztužení drátem 1mm - baleno po 10 ks Samosmr ...
Naše cena:  48,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor ST, 1m
Pigtail 9/  125,  konektor ST,  1m
Kód: 1010082
Pigtail 9/ 125, konektor ST, 1m ...
Naše cena:  51,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 62, 5/ 125, konektor LC, 1m
Pigtail 62, 5/  125,  konektor LC,  1m
Kód: 1010088
Pigtail 62,5/ 125, konektor LC, 1m ...
Naše cena:  54,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Optická spojka singlemode duplex LC-LC
Optická spojka singlemode duplex LC-LC
Kód: 1010081
LC/ LC duplex spojka - pro singlemode vlákna ...
Naše cena:  60,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Pigtail 9/ 125, konektor SC/ APC, LS0H, ZWP, ...
Pigtail 9/  125,  konektor SC/  APC,  LS0H,  ZWP,  ...
Kód: 10101109
Pigtail 9/ 125, konektor SC/ APC, LS0H, ZWP, 3m ...
Naše cena:  61,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Patch kabel Solarix 9/ 125 SCapc/ SCapc ...
Solarix Patch kabel Solarix 9/  125 SCapc/  SCapc  ...
Kód: 10101437
Solarix Patch kabel Solarix 9/ 125 SCapc/ SCapc SM OS1 2m duplex ...
Naše cena:  61,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Kotva - úchytka FISH-CLAMP pro optické kabely DROP ...
Kotva - úchytka FISH-CLAMP pro optické kabely DROP ...
Kód: 1010053
Kotva je určena pro velmi jednoduchou instalaci závěsu až do vzdálenosti 200m díky samonos ...
Naše cena:  67,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Doprodej - tento produkt se doprodává
KELine O-Adaptér SM LC-LC
KELine O-Adaptér SM LC-LC
Kód: 10101357
KELine O-Adaptér SM LC-LC ...
Naše cena:  72,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 LCpc/ SCpc M ...
Solarix Patch kabel Solarix 50/  125 LCpc/  SCpc M ...
Kód: 10101431
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 LCpc/ SCpc MM OM3 1m duplex ...
Naše cena:  77,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 STpc/ STpc M ...
Solarix Patch kabel Solarix 50/  125 STpc/  STpc M ...
Kód: 10101433
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 STpc/ STpc MM OM2 2m duplex ...
Naše cena:  82,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Kotva pro samonosné kabely DROP FTTx G.657A 2-6 mm
Kotva pro kabely FTTx G.657A, průměru 2-6 mm - pro instalaci samonosných DROP kabelů do pr ...
Naše cena:  88,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-LC, multimode 4 vlák ...
Intellinet optická spojka LC-LC,  multimode 4 vlák ...
Kód: 58838
•Zirconia sleeve •LC-to-LC 4-core adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables toge ...
Naše cena:  92,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-LC, singlemode 4 vlá ...
Intellinet optická spojka LC-LC,  singlemode 4 vlá ...
Kód: 58844
•Zirconia sleeve •LC-to-LC 4-core adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables toge ...
Naše cena:  92,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Intellinet optická spojka LC-APC, singlemode 4 vl ...
Intellinet optická spojka LC-APC,  singlemode 4 vl ...
Kód: 58845
•Zirconia sleeve •LC / APC 4-core adapter •Designed to connect 2 fiber patch cables toget ...
Naše cena:  92,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 LCpc/ LCpc M ...
Solarix Patch kabel Solarix 50/  125 LCpc/  LCpc M ...
Kód: 10101430
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 LCpc/ LCpc MM OM3 1m duplex ...
Naše cena:  93,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní kabel 62, 5/ 125, LC-SC, 1m
Duplexní kabel 62, 5/  125,  LC-SC,  1m
Kód: 10101031
Duplexní kabel 62,5/ 125, LC/ SC, 1m ...
Naše cena:  95,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
KELine O-Patchcable 50/ 125 OM2, ST-LC Duplex, ...
KELine O-Patchcable 50/  125 OM2,  ST-LC Duplex,   ...
Kód: 10101358
KELine O-Patchcable 50/ 125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m. ...
Cena (-8%): 108 Kč
Běžná cena: 117 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, 5m
Duplexní kabel 9/  125,  SC-SC,  5m
Kód: 10101002
Duplexní kabel 9/ 125, SC/ SC, 5m ...
Cena (-10%): 111 Kč
Běžná cena: 122 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 SCpc/ STpc M ...
Solarix Patch kabel Solarix 50/  125 SCpc/  STpc M ...
Kód: 10101432
Solarix Patch kabel Solarix 50/ 125 SCpc/ STpc MM OM2 2m duplex ...
Cena (-10%): 111 Kč
Běžná cena: 122 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Duplexní kabel 9/ 125, SC-SC, 2m
Duplexní kabel 9/  125,  SC-SC,  2m
Kód: 1045518
Duplexní kabel 9/ 125, SC/ SC, 2m ...
Cena (-7%): 120 Kč
Běžná cena: 128 Kč
(ceny vč. DPH 21%)


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Zobrazit #  
Výsledky 1 - 50 z 153
Zobrazit všechny produkty kategorie Optická kabeláž
Aktuálně
Dnes jeÚterý
Datum:13.11.2018
Počet zboží: 158 003
  odrážka do 24H: 22 928
  odrážka novinky:15 919
  odrážka TOP:9 649
  odrážka výprodej:1 035
  odrážka doprodej:1 766
  odrážka sec.hand:59
  odrážka repair:34
  odrážka bazar:47
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Software

Kosmetika

Pokladny

Sport a volný čas

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Digi foto, kamery

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2018 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.