SFP Moduly

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 80 produktů z oddělení sfp moduly za skvělé ceny, levné, nejlevnější sfp moduly na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, sfp moduly. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie SFP Moduly
 Kritéria kategorie SFP Moduly
 Typ vlákna:
 Technologie SFP Modu...:
 Rozhraní modulu:



<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Doprodej - tento produkt se doprodává
SFP [miniGBIC] modul, LC, SFP modul 1000Base-SX, ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  SFP modul 1000Base-SX, ...
Kód: 1018396
OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/ 550m (MM, LC), HP3C compatible - JD118B Gigabitový modul m ...
Cena (-7%): 323 Kč
Běžná cena: 346 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015818
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m Kvalitní twinax kabel zakončen ...
Cena (-9%): 369 Kč
Běžná cena: 402 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015819
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m Kvalitní twinax kabel zakončen ...
Cena (-10%): 384 Kč
Běžná cena: 422 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, S ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  20km,  S ...
Kód: 1018251
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-7%): 413 Kč
Běžná cena: 442 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, Cis ...
OEM SFP modul,  1G,  MM,  850nm,  550m,  LC,   Cis ...
Kód: 1015841
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, Cisco kompatibilní ...
Cena (-8%): 420 Kč
Běžná cena: 454 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 55 ...
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D,  MM,  55 ...
Kód: 1015322
MikroTik S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konekto ...
Cena (-6%): 430 Kč
Běžná cena: 456 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  10km (SM ...
Kód: 1018275
MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J485 ...
Cena (-6%): 454 Kč
Běžná cena: 481 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, SM (MM), 1310nm, 20km, LC, ...
OEM SFP modul,  1G,  SM (MM),  1310nm,  20km,  LC, ...
Kód: 1018401
MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna kompatibilní s HP J4859C, X121, JD119B ...
Cena (-10%): 461 Kč
Běžná cena: 507 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G ...
UBNT U Fiber UF-MM-1G,  2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G ...
Kód: 1015790
U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK (1-pár) UF-MM-1G je sada multimode 1G SFP modulů pro přenos da ...
Cena (-10%): 501 Kč
Běžná cena: 551 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  SC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018256
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dos ...
Cena (-6%): 506 Kč
Běžná cena: 536 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  SC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018257
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dos ...
Cena (-6%): 506 Kč
Běžná cena: 536 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP k ...
OEM SFP modul,  1G,  MM,  850nm,  550m,  LC,  HP k ...
Kód: 1018402
OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/ 550m (MM, LC), HP compatible - JD119B, JD493A, J4858C Kon ...
Cena (-9%): 512 Kč
Běžná cena: 558 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP k ...
OEM SFP modul,  1G,  MM,  850nm,  550m,  LC,  HP k ...
Kód: 1018420
MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna kompatibilní s HP X124, JD493A Vhodné ...
Cena (-9%): 515 Kč
Běžná cena: 561 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018259
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dos ...
Cena (-9%): 525 Kč
Běžná cena: 572 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, SM, 1310nm, 20km, LC, Cis ...
OEM SFP modul,  1G,  SM,  1310nm,  20km,  LC,  Cis ...
Kód: 1015842
OEM SFP modul, 1G, SM, 1310nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní ...
Cena (-10%): 526 Kč
Běžná cena: 579 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, W ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  20km,  W ...
Kód: 1018323
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-7%): 544 Kč
Běžná cena: 582 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, SFP modul 1000Base-SX, ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  SFP modul 1000Base-SX, ...
Kód: 1018273
OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/ 550m (MM, LC), HP compatible - J4858C, JD493A Konverzní Gi ...
Cena (-9%): 551 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, W ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  20km,  W ...
Kód: 1018344
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-9%): 551 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20 ...
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D,  SM,  20 ...
Kód: 1015323
MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konekt ...
Cena (-7%): 562 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018258
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dos ...
Cena (-7%): 562 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (M ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-SX,  850nm (M ...
Kód: 1018252
OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC ...
Cena (-7%): 570 Kč
Běžná cena: 610 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015821
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m Kvalitní twinax kabel zakončen S ...
Cena (-7%): 575 Kč
Běžná cena: 615 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015820
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m Kvalitní twinax kabel zakončen S ...
Cena (-8%): 581 Kč
Běžná cena: 627 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SF ...
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 metr UDC-1 je propojovací kabel 1m dl ...
Cena (-7%): 587 Kč
Běžná cena: 628 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, W ...
SFP [miniGBIC] modul,  SC,  1000Base-LX,  20km,  W ...
Kód: 1018254
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-8%): 628 Kč
Běžná cena: 678 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SF ...
UBNT UniFi UDC-2,  Direct Attach Copper Cable,  SF ...
Kód: 1015814
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 metry UDC-2 je propojovací kabel 2m d ...
Cena (-6%): 638 Kč
Běžná cena: 676 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015822
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m Kvalitní twinax kabel zakončen S ...
Cena (-7%): 648 Kč
Běžná cena: 693 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, SM, 1310nm, 20km, LC, -40 ...
OEM SFP modul,  1G,  SM,  1310nm,  20km,  LC,  -40 ...
Kód: 1018436
OEM SFP modul, 1G, SM, 1310nm, 20km, LC, -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní ...
Cena (-9%): 671 Kč
Běžná cena: 731 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018443
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-9%): 671 Kč
Běžná cena: 731 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WD ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  3km,  WD ...
Kód: 1018444
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-9%): 671 Kč
Běžná cena: 731 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Repotec MiniGBIC SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, ...
Repotec MiniGBIC SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM,  ...
Kód: 1018070
REPOTEC SFP Module 10Km/ 1310nm, 1.25Gbps, 3.3V, Diagnostic Monitoring Modul má Diagnosti ...
Cena (-6%): 677 Kč
Běžná cena: 718 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP ...
UBNT U Fiber UF-SM-1G-S,  2-PACK [2ks (1 pár) SFP  ...
Kód: 1015788
U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK (1-pár) UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro ...
Cena (-10%): 683 Kč
Běžná cena: 751 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MikroTik SFP 10/ 100/ 1000M metalický modul S-RJ ...
MikroTik SFP 10/  100/  1000M metalický modul S-RJ ...
Kód: 1015463
MikroTik SFP 10/ 100/ 1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gps MikroTik S-RJ01 je ...
Cena (-7%): 712 Kč
Běžná cena: 762 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MikroTik S + DA0001, Direct Attach Cooper Cable, ...
MikroTik S + DA0001,  Direct Attach Cooper Cable,  ...
Kód: 1015464
MikroTik SFP/ SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001) Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/ ...
Cena (-10%): 721 Kč
Běžná cena: 793 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM
Kód: 438046
MiniGBIC/ SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base- ...
Cena (-8%): 732 Kč
Běžná cena: 791 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SM
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SM
Kód: 438048
MiniGBIC/ SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base- ...
Cena (-8%): 732 Kč
Běžná cena: 791 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, W ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  1000Base-LX,  20km,  W ...
Kód: 1018324
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-8%): 737 Kč
Běžná cena: 796 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550 ...
OEM SFP modul,  1G,  WDM,  A = Tx:1310nm,  RX:1550 ...
Kód: 1015843
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní ...
Cena (-8%): 745 Kč
Běžná cena: 805 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310 ...
OEM SFP modul,  1G,  WDM,  B = Tx:1550nm,  RX:1310 ...
Kód: 1015844
OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní ...
Cena (-8%): 745 Kč
Běžná cena: 805 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, ...
Planet MFB-FX,  SFP modul 100Base-FX,  multimode,  ...
Kód: 1018199
Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX D ...
Cena (-8%): 763 Kč
Běžná cena: 824 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
TP-Link MiniGBIC/ SFP Modul SM321B WDM, 1000BX S ...
TP-Link MiniGBIC/  SFP Modul SM321B WDM,  1000BX S ...
Kód: 438288
TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno o ...
Cena (-10%): 773 Kč
Běžná cena: 850 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, ...
SFP [miniGBIC] modul,  1000Base-T,  RJ45,  Cisco,  ...
Kód: 1018260
Gigabitový modul miniGBIC (SFP) 1000Base-T, převádí SFP port na standardní metalický port ...
Cena (-7%): 790 Kč
Běžná cena: 845 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, W ...
SFP [miniGBIC] modul,  SC,  1000Base-LX,  20km,  W ...
Kód: 1018253
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base- ...
Cena (-7%): 795 Kč
Běžná cena: 851 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, HP komp ...
SFP [miniGBIC] modul,  1000Base-T,  RJ45,  HP komp ...
Kód: 1018319
Gigabitový modul miniGBIC (SFP) 1000Base-T, převádí SFP port na standardní metalický port ...
Cena (-9%): 814 Kč
Běžná cena: 887 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP + SR Transrec ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  10G SFP +  SR Transrec ...
Kód: 1018363
Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, ...
Cena (-6%): 818 Kč
Běžná cena: 867 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SF ...
UBNT UniFi UDC-3,  Direct Attach Copper Cable,  SF ...
Kód: 1015815
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m d ...
Cena (-7%): 842 Kč
Běžná cena: 901 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, ...
Planet MFB-TF20,  SFP modul 100Base-FX,  m20km SM, ...
Kód: 1018419
Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX D ...
Cena (-8%): 906 Kč
Běžná cena: 978 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP + LC SR Trans ...
SFP [miniGBIC] modul,  LC,  10G SFP +  LC SR Trans ...
Kód: 1018321
Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, ...
Cena (-10%): 917 Kč
Běžná cena: 1 009 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
MikroTik S + DA0003, Direct Attach Cooper Cable, ...
MikroTik S + DA0003,  Direct Attach Cooper Cable,  ...
Kód: 1015465
MikroTik SFP/ SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/ ...
Cena (-5%): 923 Kč
Běžná cena: 969 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Výprodej
MaxLink 10G SFP + DAC kabel, pasivní, DDM, Cis ...
MaxLink 10G SFP +  DAC kabel,  pasivní,  DDM,  Cis ...
Kód: 1015823
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m Kvalitní twinax kabel zakončen S ...
Cena (-7%): 951 Kč
Běžná cena: 1 018 Kč
(ceny vč. DPH 21%)


<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Zobrazit #  
Výsledky 1 - 50 z 80
Zobrazit všechny produkty kategorie SFP Moduly
Aktuálně
Dnes jePátek
Datum:23.2.2018
Počet zboží: 139 642
  odrážka do 24H: 20 278
  odrážka novinky:16 042
  odrážka TOP:15 856
  odrážka výprodej:917
  odrážka doprodej:547
  odrážka sec.hand:58
  odrážka repair:8
  odrážka bazar:44
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Software

Pokladny

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Digi foto, kamery

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Sport a outdoor

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2018 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.