Optika - konvertory

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 48 produktů z oddělení optika - konvertory za skvělé ceny, levné, nejlevnější optika - konvertory na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optika - konvertory. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optika - konvertory
 Kritéria kategorie Optika - konvertory
 Technologie konverto...:
 Konvertor dle typu:
 Možnosti rozšíření:


PORT konvertor z USB-C 3.1 do USB-A 3.0, černá
PORT konvertor z USB-C 3.1 do USB-A 3.0,  černá
Kód: 614711
PORT CONNECT konvertor z USB-CTento konvertor umožňuje připojit zařízení USB-A k port ...
Cena (-7%): 153 Kč
Běžná cena: 164 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC111B-20 [10/ 100 Mbps WDM Media Conv ...
TP-Link TL-FC111B-20 [10/  100 Mbps WDM Media Conv ...
Kód: 438521
TP-Link TL-FC111B-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM TL-FC111B-20 je 100M média kon ...
Cena (-8%): 446 Kč
Běžná cena: 482 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC111A-20 [10/ 100 Mbps WDM Media Conv ...
TP-Link TL-FC111A-20 [10/  100 Mbps WDM Media Conv ...
Kód: 438520
TP-Link TL-FC111A-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM TL-FC111A-20 je 100M média kon ...
Cena (-8%): 446 Kč
Běžná cena: 482 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC220L Gigabitový média konvertor (1xSFP, ...
TP-Link MC220L Gigabitový média konvertor (1xSFP,  ...
Kód: 320493
TP-Link MC220L Gigabitový SFP media konvertor MC220L je média konvertor určený k př ...
Cena (-10%): 474 Kč
Běžná cena: 521 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311A-2 [Gigabit WDM Media Converter]
TP-Link TL-FC311A-2 [Gigabit WDM Media Converter]
Kód: 438537
TP-Link TL-FC311A-2 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311A-2 je gigabitový média k ...
Cena (-9%): 593 Kč
Běžná cena: 646 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]
TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]
Kód: 438538
TP-Link TL-FC311B-2 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311B-2 je gigabitový média k ...
Cena (-9%): 593 Kč
Běžná cena: 646 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
Kód: 438034
TP-Link MC112CS 10/ 100 Mb/ s WDM media konverter MC112CS je média konvertor určený k ...
Cena (-7%): 699 Kč
Běžná cena: 748 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
Kód: 438035
TP-Link MC111CS 10/ 100 Mb/ s WDM media konvertor MC111CS je média konvertor určený k ...
Cena (-7%): 699 Kč
Běžná cena: 748 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, ...
TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor,   ...
Kód: 438545
TP-Link TL-FC311B-20 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311B-20 je gigabitový média ...
Cena (-7%): 705 Kč
Běžná cena: 754 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor, ...
TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor,   ...
Kód: 438544
TP-Link TL-FC311A-20 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311A-20 je gigabitový média ...
Cena (-6%): 742 Kč
Běžná cena: 787 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC111PB-20 [10/ 100 Mbps RJ45 to 100 M ...
TP-Link TL-FC111PB-20 [10/  100 Mbps RJ45 to 100 M ...
Kód: 438632
TP-Link TL-FC111PB-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM s 1 portem PoE TL-FC111PB-2 ...
Cena (-6%): 742 Kč
Běžná cena: 787 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
Kód: 438051
TP-Link MC110CS 10/ 100 Mb/ s Single-Mode media konverter MC110CS je média konvertor ...
Cena (-6%): 779 Kč
Běžná cena: 826 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
Kód: 438085
TP-Link MC100CM 10/ 100 Mb/ s Multi-Mode media konvertor MC100CM je média konvertor u ...
Cena (-6%): 779 Kč
Běžná cena: 826 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor ...
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor  ...
Kód: 1017246
UF-AE - UFiber ActiveEthernet UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalic ...
Cena (-10%): 786 Kč
Běžná cena: 865 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s Po ...
UBNT FiberPoE G2,  venkovní optický konvertor s Po ...
Kód: 1017161
UBNT FiberPoE G2 UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalick ...
Cena (-7%): 822 Kč
Běžná cena: 880 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě E ...
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě E ...
Kód: 438086
TP-Link MC200CM Gigabitový Multi-Mode media konvertor MC200CM je média konvertor ur ...
Cena (-10%): 852 Kč
Běžná cena: 937 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě E ...
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě E ...
Kód: 438087
TP-Link MC210CS Gigabitový Single-Mode media konvertor MC210CS je konvertor médií u ...
Cena (-9%): 863 Kč
Běžná cena: 941 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000Base-T to SFP Stan ...
D-Link DMC-G01LC 10/  100/  1000Base-T to SFP Stan ...
Kód: 385355
DMC-G01LC/ E D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC je m ...
Cena (-9%): 1 022 Kč
Běžná cena: 1 114 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100B ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX na 100B ...
Kód: 58556
Multimediálny konvertor Fast Ethernet 10/ 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 ...
Cena (-5%): 1 040 Kč
Běžná cena: 1 092 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX (RJ45)  ...
Kód: 58908
Media konvertor Intellinet Network Solutions Fast Ethernet byl speciálně navržen tak, ...
Cena (-5%): 1 040 Kč
Běžná cena: 1 092 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně ...
UBNT UF-LOCO - U Fiber,  1Gbps,  GPON CPE,  včetně ...
Kód: 1015956
UBNT UF-LOCO, včetně microUSB napájecího adaptéru Moderní, elegantní průmyslový de ...
Cena (-8%): 1 231 Kč
Běžná cena: 1 329 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Kód: 58812
Mediální konvertor Intellinet Network Solutions Gigabit Ethernet to SFP je pro síť zc ...
Cena (-7%): 1 251 Kč
Běžná cena: 1 339 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1046478
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepí ...
Cena (-7%): 1 375 Kč
Běžná cena: 1 471 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1018334
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepí ...
Cena (-7%): 1 375 Kč
Běžná cena: 1 471 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-802S15 Konvertor, 10/ 100Base-TX - 100 ...
Planet FT-802S15 Konvertor,  10/  100Base-TX - 100 ...
Kód: 1046501
PLANET FT-802S15 Fast Ethernet přepínač 10/ 100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mod ...
Cena (-9%): 1 425 Kč
Běžná cena: 1 553 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/ 10 ...
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/  10 ...
Kód: 1018435
Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový ...
Cena (-9%): 1 425 Kč
Běžná cena: 1 553 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/ 1 ...
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/  1 ...
Kód: 1018269
Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet ...
Cena (-5%): 1 430 Kč
Běžná cena: 1 502 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX ...
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/  SX  ...
Kód: 1018155
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX (SC) Konvertor pro přechod mezi mult ...
Cena (-10%): 1 684 Kč
Běžná cena: 1 852 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON C ...
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON C ...
Kód: 1017210
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi ...
Cena (-8%): 1 829 Kč
Běžná cena: 1 975 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T ...
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 58226
-Rýchlosť prenosu dát: 1000 Mb/ s -Jeden port 1000Base-T RJ45, maximálna vzdialenosť 1 ...
Cena (-7%): 2 116 Kč
Běžná cena: 2 264 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Kód: 1018307
PLANET FST-802S15 Fast Ethernet konvertor/ přepínač 10/ 100Base-TX-100Base-FX (SC) 15km ...
Cena (-6%): 2 144 Kč
Běžná cena: 2 273 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet konvertor FTP-802, 10/ 100BaseFX (SC), P ...
Planet konvertor FTP-802,  10/  100BaseFX (SC),  P ...
Kód: 1018200
FTP-802 konvertor 10/ 100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af 1x ethernet s rozhraní&s ...
Cena (-10%): 2 242 Kč
Běžná cena: 2 466 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GTP-805A konvertor 10/ 100/ 1000Base-T / ...
Planet GTP-805A konvertor 10/  100/  1000Base-T /  ...
Kód: 1017293
PLANET GTP-805A PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přep ...
Cena (-7%): 2 442 Kč
Běžná cena: 2 613 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 10/ 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ...
D-Link 10/  100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media  ...
Kód: 176138
DMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konve ...
Cena (-7%): 2 546 Kč
Běžná cena: 2 724 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/ 100/ 1000Base ...
Planet GT-1205A Konvertor,  1x 10/  100/  1000Base ...
Kód: 1017173
PLANET GT-1205A Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod ...
Cena (-5%): 2 626 Kč
Běžná cena: 2 757 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet IGT-805AT, konvertor 10/ 100/ 1000T RJ-4 ...
Planet IGT-805AT,  konvertor 10/  100/  1000T RJ-4 ...
Kód: 1017349
Konvertor ethernet 100/ 1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslov ...
Cena (-10%): 2 776 Kč
Běžná cena: 3 054 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-231,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018343
Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate D ...
Cena (-5%): 2 990 Kč
Běžná cena: 3 140 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-234,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018311
Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ-45, 2x RJ-11 konektor pr ...
Cena (-6%): 3 288 Kč
Běžná cena: 3 485 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T ...
Planet VC-231G,  Eth. VDSL2 konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 1015967
PLANET VC-231G Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ-45, 1x VD ...
Cena (-7%): 3 786 Kč
Běžná cena: 4 051 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC1420 [14slotové rackové šasi]
TP-Link TL-FC1420 [14slotové rackové šasi]
Kód: 438576
TP-Link TL-FC1420 14slotové rackové šasi 14slotové rackové šasi TL-FC1420 je speciá ...
Cena (-8%): 3 995 Kč
Běžná cena: 4 315 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-MC1400 [14slotové rackové šasi]
TP-Link TL-MC1400 [14slotové rackové šasi]
Kód: 320491
TP-Link TL-MC1400 14slotové rackové šasi 14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speci ...
Cena (-7%): 4 535 Kč
Běžná cena: 4 852 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet XT-705A, konvertor 10G/ 5G/ 2.5G/ 1G/ ...
Planet XT-705A,  konvertor 10G/  5G/  2.5G/  1G/   ...
Kód: 1017351
Jednoduchý media konvertor vybavený metalickým RJ-45 konektorem s rychlostí 100/ 1000/ ...
Cena (-7%): 4 782 Kč
Běžná cena: 5 117 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP + slot, 1x 1 ...
Intellinet 10GbE konvertor,  1x SFP +  slot,  1x 1 ...
Kód: 796130
Převodník médií Intellinet Network Solutions 10GBase-T na 10GBase-R nabízí návrhářům ...
Cena (-7%): 5 315 Kč
Běžná cena: 5 687 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PA ...
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber,  1Gbps,  GPON CPE,  5-PA ...
Kód: 1017158
UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů! Moderní, elegantní průmys ...
Cena (-6%): 5 459 Kč
Běžná cena: 5 787 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
Kód: 176144
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecíh ...
Cena (-7%): 10 181 Kč
Běžná cena: 10 894 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, ...
Planet MC-1500R,  15 slotů pro media konverotry,   ...
Kód: 1017460
15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70 W, akti ...
Cena (-7%): 11 425 Kč
Běžná cena: 12 225 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet MC-1610MNR, Šasi, 16 slotů, pro konverto ...
Planet MC-1610MNR,  Šasi,  16 slotů,  pro konverto ...
Kód: 1698000
PLANET MC-1610MR 16slotový 19" media konvertor šasi, Web/ RS-232 management. Redundanc ...
Cena (-10%): 14 059 Kč
Běžná cena: 15 465 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20- ...
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber,  1Gbps,  GPON CPE,  20- ...
Kód: 1017159
UBNT UF-LOCO-20, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů! Moderní, elegantní prům ...
Cena (-7%): 20 517 Kč
Běžná cena: 21 953 Kč
(ceny vč. DPH 21%)




Zobrazit #  
Výsledky 1 - 48 z 48
Zobrazit všechny produkty kategorie Optika - konvertory
Aktuálně
Dnes jeNeděle
Datum:25.2.2024
Počet zboží: 119 375
  odrážka do 24H: 18 954
  odrážka novinky:5 276
  odrážka TOP:389
  odrážka výprodej:928
  odrážka doprodej:1 094
  odrážka sec.hand:19
  odrážka repair:4
  odrážka bazar:120
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Akvaristika

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Domácnost

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hlodavci

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Kočky

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Multifunkce a tisk ...

Myčky nádobí

Nábytek

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Psi

Ptáci

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Teraristika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní kartáčky a s ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2024 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.