Optika - konvertory

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 48 produktů z oddělení optika - konvertory za skvělé ceny, levné, nejlevnější optika - konvertory na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, optika - konvertory. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Optika - konvertory
 Kritéria kategorie Optika - konvertory
 Technologie konverto...:
 Konvertor dle typu:
 Možnosti rozšíření:


TP-Link TL-FC111A-20 [10/ 100 Mbps WDM Media Conv ...
TP-Link TL-FC111A-20 [10/  100 Mbps WDM Media Conv ...
Kód: 438520
TP-Link TL-FC111A-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM TL-FC111A-20 je 100M média konver ...
Cena (-9%): 369 Kč
Běžná cena: 402 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC111B-20 [10/ 100 Mbps WDM Media Conv ...
TP-Link TL-FC111B-20 [10/  100 Mbps WDM Media Conv ...
Kód: 438521
TP-Link TL-FC111B-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM TL-FC111B-20 je 100M média konver ...
Cena (-8%): 381 Kč
Běžná cena: 411 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Et ...
TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Et ...
Kód: 320493
TP-Link MC220L Gigabitový SFP media konvertor MC220L je média konvertor určený k převodu ...
Cena (-10%): 475 Kč
Běžná cena: 523 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311A-2 [Gigabit WDM Media Converter]
TP-Link TL-FC311A-2 [Gigabit WDM Media Converter]
Kód: 438537
TP-Link TL-FC311A-2 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311A- ...
Cena (-7%): 562 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]
TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]
Kód: 438538
TP-Link TL-FC311B-2 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311B- ...
Cena (-7%): 562 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, ...
TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor,   ...
Kód: 438545
TP-Link TL-FC311B-20 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311B-20 je gigabitový média konv ...
Cena (-7%): 562 Kč
Běžná cena: 601 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor, ...
TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor,   ...
Kód: 438544
TP-Link TL-FC311A-20 Gigabitový média konvertor WDM TL-FC311A-20 je gigabitový média konv ...
Cena (-9%): 671 Kč
Běžná cena: 731 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC111PB-20 [10/ 100 Mbps RJ45 to 100 M ...
TP-Link TL-FC111PB-20 [10/  100 Mbps RJ45 to 100 M ...
Kód: 438632
TP-Link TL-FC111PB-20 Média konvertor 10/ 100 Mbit/ s WDM s 1 portem PoE TL-FC111PB-20 je ...
Cena (-7%): 699 Kč
Běžná cena: 748 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
Kód: 438034
TP-Link MC112CS 10/ 100 Mb/ s WDM media konverter MC112CS je média konvertor určený k přev ...
Cena (-5%): 702 Kč
Běžná cena: 737 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Eth ...
Kód: 438035
TP-Link MC111CS 10/ 100 Mb/ s WDM media konvertor MC111CS je média konvertor určený k přev ...
Cena (-5%): 702 Kč
Běžná cena: 737 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
Kód: 438051
TP-Link MC110CS 10/ 100 Mb/ s Single-Mode media konverter MC110CS je média konvertor určen ...
Cena (-5%): 702 Kč
Běžná cena: 737 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Etherne ...
Kód: 438085
TP-Link MC100CM 10/ 100 Mb/ s Multi-Mode media konvertor MC100CM je média konvertor určený ...
Cena (-5%): 702 Kč
Běžná cena: 737 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor ...
UF-AE - UFiber ActiveEthernet UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický př ...
Cena (-8%): 849 Kč
Běžná cena: 917 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě E ...
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě E ...
Kód: 438086
TP-Link MC200CM Gigabitový Multi-Mode media konvertor MC200CM je média konvertor určený ...
Cena (-9%): 866 Kč
Běžná cena: 944 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě E ...
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě E ...
Kód: 438087
TP-Link MC210CS Gigabitový Single-Mode media konvertor MC210CS je konvertor médií určený ...
Cena (-9%): 866 Kč
Běžná cena: 944 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s Po ...
UBNT FiberPoE G2 UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, ve ...
Cena (-8%): 888 Kč
Běžná cena: 959 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000Base-T to SFP Stan ...
D-Link DMC-G01LC 10/  100/  1000Base-T to SFP Stan ...
Kód: 385355
DMC-G01LC/ E D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC je media ...
Cena (-9%): 944 Kč
Běžná cena: 1 029 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX (RJ45)  ...
Kód: 58908
-Rýchlosť prenosu dát: 100 Mb/ s -Jeden port 10/ 100Base-TX RJ45, maximálna vzdialenosť 100 ...
Cena (-5%): 1 040 Kč
Běžná cena: 1 092 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100B ...
Intellinet Ethernet konvertor,  100Base-TX na 100B ...
Kód: 58556
Multimediálny konvertor Fast Ethernet 10/ 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1 ...
Cena (-5%): 1 040 Kč
Běžná cena: 1 092 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, ...
Kód: 58812
-Rýchlosť prenosu dát: 1000 Mb/ s -10/ 100/ 1000Base-TX port RJ45 s automatickým snímaním, ma ...
Cena (-9%): 1 253 Kč
Běžná cena: 1 366 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1046478
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač s ...
Cena (-6%): 1 353 Kč
Běžná cena: 1 434 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepí ...
Kód: 1018334
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač s ...
Cena (-6%): 1 353 Kč
Běžná cena: 1 434 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně ...
UBNT UF-LOCO - U Fiber,  1Gbps,  GPON CPE,  včetně ...
Kód: 1015956
UBNT UF-LOCO, včetně microUSB napájecího adaptéru Moderní, elegantní průmyslový design, ...
Cena (-7%): 1 388 Kč
Běžná cena: 1 485 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/ 10 ...
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/  10 ...
Kód: 1018435
Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethe ...
Cena (-7%): 1 493 Kč
Běžná cena: 1 598 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet FT-802S15 Konvertor, 10/ 100Base-TX - 100 ...
Planet FT-802S15 Konvertor,  10/  100Base-TX - 100 ...
Kód: 1046501
PLANET FT-802S15 Fast Ethernet přepínač 10/ 100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mode, sp ...
Cena (-7%): 1 493 Kč
Běžná cena: 1 598 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX ...
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/  SX  ...
Kód: 1018155
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/ SX (SC) Konvertor pro přechod mezi multi-mód ...
Cena (-9%): 1 763 Kč
Běžná cena: 1 922 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/ 1 ...
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/  1 ...
Kód: 1018269
Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spo ...
Cena (-5%): 1 820 Kč
Běžná cena: 1 911 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC ...
Kód: 1018307
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base- ...
Cena (-7%): 2 005 Kč
Běžná cena: 2 145 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON C ...
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi ...
Cena (-8%): 2 063 Kč
Běžná cena: 2 228 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet konvertor FTP-802, 10/ 100BaseFX (SC), P ...
Planet konvertor FTP-802,  10/  100BaseFX (SC),  P ...
Kód: 1018200
FTP-802 konvertor 10/ 100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af 1x ethernet s rozhraní­m ...
Cena (-10%): 2 099 Kč
Běžná cena: 2 309 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T ...
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 58226
-Rýchlosť prenosu dát: 1000 Mb/ s -Jeden port 1000Base-T RJ45, maximálna vzdialenosť 100 m ...
Cena (-7%): 2 116 Kč
Běžná cena: 2 264 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GTP-805A konvertor 10/ 100/ 1000Base-T / ...
Planet GTP-805A konvertor 10/  100/  1000Base-T /  ...
Kód: 1017293
PLANET GTP-805A PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přepínač ...
Cena (-7%): 2 285 Kč
Běžná cena: 2 445 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 10/ 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ...
D-Link 10/  100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media  ...
Kód: 176138
DMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů ...
Cena (-7%): 2 350 Kč
Běžná cena: 2 515 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/ 100/ 1000Base ...
Planet GT-1205A Konvertor,  1x 10/  100/  1000Base ...
Kód: 1017173
PLANET GT-1205A Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod mezi ...
Cena (-10%): 2 750 Kč
Běžná cena: 3 025 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet IGT-805AT, konvertor 10/ 100/ 1000T RJ-4 ...
Planet IGT-805AT,  konvertor 10/  100/  1000T RJ-4 ...
Kód: 1017349
Konvertor ethernet 100/ 1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a F ...
Cena (-10%): 2 828 Kč
Běžná cena: 3 111 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-231,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018343
Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digita ...
Cena (-6%): 3 028 Kč
Běžná cena: 3 210 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, m ...
Planet VC-234,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  m ...
Kód: 1018311
Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ-45, 2x RJ-11 konektor pro VDS ...
Cena (-7%): 3 330 Kč
Běžná cena: 3 563 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T ...
Planet VC-231G,  Eth. VDSL2 konvertor,  1000Base-T ...
Kód: 1015967
PLANET VC-231G Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ-45, 1x VDSL2 R ...
Cena (-5%): 3 835 Kč
Běžná cena: 4 027 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-FC1420 [14slotové rackové šasi]
TP-Link TL-FC1420 [14slotové rackové šasi]
Kód: 438576
TP-Link TL-FC1420 14slotové rackové šasi 14slotové rackové šasi TL-FC1420 je speciálně u ...
Cena (-6%): 3 964 Kč
Běžná cena: 4 202 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 10/ 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media ...
D-Link 10/  100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media ...
Kód: 176139
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/ 100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napá ...
Cena (-7%): 4 144 Kč
Běžná cena: 4 434 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet XT-705A, konvertor 10G/ 5G/ 2.5G/ 1G/ ...
Planet XT-705A,  konvertor 10G/  5G/  2.5G/  1G/   ...
Kód: 1017351
Jednoduchý media konvertor vybavený metalickým RJ-45 konektorem s rychlostí 100/ 1000/ 2,5G/ ...
Cena (-7%): 4 474 Kč
Běžná cena: 4 787 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Medi ...
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Medi ...
Kód: 176143
DMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně nap ...
Cena (-7%): 4 604 Kč
Běžná cena: 4 926 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

TP-Link TL-MC1400 [14slotové rackové šasi]
TP-Link TL-MC1400 [14slotové rackové šasi]
Kód: 320491
TP-Link TL-MC1400 14slotové rackové šasi 14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně ...
Cena (-10%): 5 090 Kč
Běžná cena: 5 599 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP + slot, 1x 1 ...
Intellinet 10GbE konvertor,  1x SFP +  slot,  1x 1 ...
Kód: 796130
Štandardy 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T 1000Base-X, 2500Base-X, 5GBase-R, 10 ...
Cena (-6%): 5 318 Kč
Běžná cena: 5 637 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PA ...
UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů! Moderní, elegantní průmyslový ...
Cena (-10%): 6 156 Kč
Běžná cena: 6 772 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Med ...
Kód: 176144
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdr ...
Cena (-6%): 9 398 Kč
Běžná cena: 9 962 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, ...
Planet MC-1500R,  15 slotů pro media konverotry,   ...
Kód: 1017460
15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70 W, aktivní v ...
Cena (-10%): 9 964 Kč
Běžná cena: 10 960 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20- ...
UBNT UF-LOCO-20, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů! Moderní, elegantní průmyslov ...
Cena (-8%): 23 136 Kč
Běžná cena: 24 987 Kč
(ceny vč. DPH 21%)




Zobrazit #  
Výsledky 1 - 48 z 48
Zobrazit všechny produkty kategorie Optika - konvertory
Aktuálně
Dnes jeNeděle
Datum:2.10.2022
Počet zboží: 106 042
  odrážka do 24H: 16 854
  odrážka novinky:9 013
  odrážka TOP:142
  odrážka výprodej:828
  odrážka doprodej:981
  odrážka sec.hand:12
  odrážka repair:4
  odrážka bazar:82
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Akvaristika

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hlodavci

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Kočky

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Multifunkce a tisk ...

Myčky nádobí

Nábytek

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Psi

Ptáci

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Teraristika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní kartáčky a s ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2022 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.