Wi-Fi příslušenství

by ITBUSINESS
Sítě, Wifi, IP, VoIP arrow Wi-Fi příslušenství arrow Planet GTP-805A konvertor 10/ 100/ 1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at

Planet GTP-805A konvertor 10/  100/  1000Base-T /   miniGBIC SFP,  PoE injektor IEEE 802.3at
Zobrazit v plné velikosti



Planet GTP-805A konvertor 10/ 100/ 1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at

Cena (-10%): 1 905 Kč
Běžná cena: 2 096 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

 

Výrobce: Planet
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 1017293


(REMA: 0 Kč ; Aut. Poplatek: 0 Kč započítáno ve finální ceně produktu)

Technologie konvertoruGigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typuLAN/optika multimode
Možnosti rozšířeníModularita konvertoru

TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Wi-Fi příslušenství dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/ 100...1 292,- Kč0 ks

Produkty jsou vybírány dle shodných parametrů a řazeny dle skladových položek, sekundárně dle ceny vzestupně.
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Wi-Fi příslušenství


Podrobnosti produktu Planet GTP-805A konvertor 10/ 100/ 1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at:

PLANET GTP-805A

PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přepínač 10/100/1000Base-TX - miniGBIC (SFP), full duplex, 1k MAC adres.



Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii, ale zároveň poslouží jako PoE injektor, integruje v sobě tři základní funkce:




konverze přenosového média podle modulu miniGBIC na 10/100/1000Base-T
Power over ethernet injektor s podporou standardů IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
30W výstupní výkon injektoru


Síťový prvek je ideální volbou pro poskytovatele služeb, pro kancelářské a firemní prostory, nebo pro rozšíření struktury sítě o technologii WiFi, jejíž přístupové body lze napájet přímo pomocí kovertorů. Použití GTP-80x kovertorů se přímo nabízí pro realizaci a instalaci IP kamerových systémů, tedy včetně kamer napájených s pomocí PoE.

IEEE 802.3at standard obsažený v GTP-80x využívá v kabeláži ethernet napětí 52V SS, to umožňuje použití klasické ethernet UTP kabeláže mezi GTP-80x a s IEEE 802.3at  kompatibilním zařízením (PD- Powered Device) nebo PoE spliterem (např. POE-161S). Maximální vzdálenost pro použítí PoE napájení po ethernet kabelu je do 100m.

Technologie kovertoru využívá "store-forward" mechanismus, který by měl aktivně předcházet přenosovým ztrátám s využitím IEEE 802.3x. LFP(Link Fault Pass Through function) funkce dokáže síťového admina upozornit na výpadek zařízení, DIP přepínačem lze funkci alarmu ovládat.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Fyzické vlastnosti:



Porty: 1 x RJ-45 10/100/1000BASE-T, 1 x SFP miniGBIC

Podpora přenosu: JumboFrame 9KB

Provedení: vnitřní

Podpora OAM: ne

Napájení: zdroj 52V DC

Ochrana: ne

Provozní teplota: 0 až 50°C

Rozměry: 94 x 70 x 26 mm

Hmotnost: 210 g

Lze instalovat do šasí: ne



POE funkce:



Celkový napájecí výkon: 30 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at

Počet injektorů: 1 x až 30 W

Typ napájení: Mid-span

Pokročilé funkce:
automatická detekce napájeného zařízení


Výrobci kategorie Wi-Fi příslušenství:











Vysvětlivky, legenda
SKLADEM:
Zboží je skladem v zobrazované výši a lze ho ihned objednat a dodat na Vámi určenou adresu, popřípadě vydzvednout po domluvě přímo v našem skladě.
NENÍ SKLADEM, DOSTUPNOST NA DOTAZ:
Pokud není uvedeno jinak, předpokládaná doba naskladnění je min. 14dní, prosím zavolejte 315 810 620 pro upřesnění dodání.
REPAIR:
Jedná se o zboží, které je vráceno distributorem po servisním zásahu, je opravené, odzkoušené a plně funkční. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu. Na zboží je dána plná 2 letá záruka.
POŠKOZENÝ OBAL:
Jedná se o zboží, u kterého vinou transportu došlo k poškození obalu, popřípadě originální krabice. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu.
Aktualizace cen:
Ceny na myIT.cz se aktualizují několikrát za den v závislosti na kurzu. Veškeré nechtěné překlepy, změny cen jsou vyhrazeny.


Aktuálně
Dnes jePondělí
Datum:3.8.2020
Počet zboží: 134 488
  odrážka do 24H: 20 315
  odrážka novinky:11 401
  odrážka TOP:2 044
  odrážka výprodej:1 029
  odrážka doprodej:1 447
  odrážka sec.hand:50
  odrážka repair:16
  odrážka bazar:22
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Multifunkce a tisk ...

Myčky nádobí

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní katáčky a sp ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2020 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.