Správa, internet

by ITBUSINESS
Software arrow Správa, internet arrow UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi
Zobrazit v plné velikosti



UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi

Cena (-6%): 2 029 Kč
Běžná cena: 2 151 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

 

Výrobce: Ubiquiti
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 1017210


(REMA: 0 Kč ; Aut. Poplatek: 0 Kč započítáno ve finální ceně produktu)

Technologie konvertoruGigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typuLAN/optika singlemode

TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Správa, internet dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Et...525,- Kč> 5 ks
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě E...913,- Kč> 5 ks
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě E...913,- Kč> 5 ks
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/ 10...1 662,- Kč0 ks
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s Po...830,- Kč0 ks
UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně...1 243,- Kč0 ks
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-...20 705,- Kč0 ks
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PA...5 509,- Kč0 ks

Produkty jsou vybírány dle shodných parametrů a řazeny dle skladových položek, sekundárně dle ceny vzestupně.
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Správa, internet


Podrobnosti produktu UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi:

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi

Výrobci kategorie Správa, internet:











    Vysvětlivky, legenda
    SKLADEM:
    Zboží je skladem v zobrazované výši a lze ho ihned objednat a dodat na Vámi určenou adresu, popřípadě vydzvednout po domluvě přímo v našem skladě.
    NENÍ SKLADEM, DOSTUPNOST NA DOTAZ:
    Pokud není uvedeno jinak, předpokládaná doba naskladnění je min. 14dní, prosím zavolejte 315 810 620 pro upřesnění dodání.
    REPAIR:
    Jedná se o zboží, které je vráceno distributorem po servisním zásahu, je opravené, odzkoušené a plně funkční. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu. Na zboží je dána plná 2 letá záruka.
    POŠKOZENÝ OBAL:
    Jedná se o zboží, u kterého vinou transportu došlo k poškození obalu, popřípadě originální krabice. U tohoto druhu zboží, pokud není skladem, nelze zjistit datum dodání a lze jen sledovat přímo na internetu.
    Aktualizace cen:
    Ceny na myIT.cz se aktualizují několikrát za den v závislosti na kurzu. Veškeré nechtěné překlepy, změny cen jsou vyhrazeny.


    Aktuálně
    Dnes jeČtvrtek
    Datum:24.9.2020
    Počet zboží: 134 623
      odrážka do 24H: 19 087
      odrážka novinky:11 669
      odrážka TOP:1 936
      odrážka výprodej:894
      odrážka doprodej:1 157
      odrážka sec.hand:50
      odrážka repair:21
      odrážka bazar:23
     
    Doporučujeme


    Výhody
    • služby ITBUSINESS
    • Sklad ONLINE na www!
    • Již několik let na trhu
    • do 24H u Vás
    • Rychlá komunikace!
    • Doprava ZDARMA pro
      Český ráj a okolí
    • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


    Kontakty




    kontrola

    PC, Notebooky

    PC díly, periferie ...

    PC periferie

    Mobily, tablety

    Mobily, tablety

    Software

    Audio

    Auto-Moto

    Bazény, Viřivky a ...

    Čističky a Zvlhčov ...

    Cyklistika

    Dětské hřiště

    Digestoře

    Dílna a Stavba

    Elektrické hrnce

    Elektromobilita

    Elektronika

    Epilátory a Depilá ...

    Foto a video

    Gastro spotřebiče

    Grily a Udírny

    Hobby a zahrada

    Holící strojky a Z ...

    Hračky

    Interiérové doplňk ...

    IT

    Kávovary a Espress ...

    Lednice

    Mikrovlnné trouby

    Mixéry a šlehače

    Mrazáky

    Multifunkce a tisk ...

    Myčky nádobí

    Notebooky a Ultrab ...

    Oblečení

    Odšťavňovače a Lis ...

    Osobní váhy

    Ostatní Elektronik ...

    Outdoor

    Péče o dítě

    Péče o tělo

    Péče o tělo

    Péče o vlasy

    Pokladny

    Pračky

    Příprava nápojů

    Ruční nářadí

    Sekačky na trávu

    Škola

    Sporáky

    Sport

    Sport a volný čas

    Sporttestery

    Sušičky

    Svitidla a žárovky

    Televize, přehráva ...

    Tepelná technika

    Tlakoměry a Teplom ...

    Trouby

    Úklid

    Vaření

    Varné desky

    Ventilátory a Klim ...

    Vinotéky

    Vychytávky

    Vysavače

    Zabezpečovací tech ...

    Zahradní nábytek

    Zahradní technika

    Zavazadla a Batohy

    Zavlažování

    Zdravotnické pomůc ...

    Žehličky a Šicí st ...

    Zubní katáčky a sp ...

    Sítě, Wifi, IP, Vo ...

    Servery, příslušen ...

    Kancelář

    Hry, příslušenství

    Chytrá elektronika

    Elektronika

    Velké spotřebiče

    Malé spotřebiče

    Dům a zahrada

    Služby
    Partnerství

    Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

    © 2005 – 2020 myIT, internetový obchod

    ITBUSINESS, s.r.o.