Kancelář arrow Rozšířená záruka pro HP Poly arrow ASUS AD120-00C 120W DC Adapter
ASUS AD120-00C 120W DC Adapter
Zobrazit v plné velikosti
ASUS AD120-00C 120W DC Adapter
(ceny vč. DPH 21%)
Množstevní SLEVA »
Výrobce: Asus
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 892810
Typ příslušenstvíSíťové adaptéry (220V)
TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Rozšířená záruka pro HP Poly dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
ACER Adapter 100W PD GaN charger, USB-C, USB-A, EU...1 071,- Kč> 5 ks
HP 230W Smart AC adapter1 553,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W (4, 5mm + redukce 7, 4mm)549,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W USB-C LC519,- Kč> 5 ks
HP AC adapter Slim Smart for ZBook 4.5mm 230W1 423,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 65W Laptop Charger720,- Kč> 5 ks
LENOVO Adapter 68W USB-C507,- Kč> 5 ks
HP AC adapter USB-C 65W Laptop Charger - USB-C na...913,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 110W Laptop Charger1 449,- Kč> 5 ks
HP 140W USB-C Laptop Charger(AC adapter)1 476,- Kč> 5 ks
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Rozšířená záruka pro HP Poly
Podrobnosti produktu ASUS AD120-00C 120W DC Adapter:
ASUS 120W DC Adapter