Kancelář arrow Plánovací tabule a nástěnky arrow CHIEFTEC CDP-120ITX, 120W DC/ DC board a AC/ DC napájecí adaptér pro IX-0x series
CHIEFTEC CDP-120ITX,  120W DC/  DC board a AC/  DC napájecí adaptér pro IX-0x series
Zobrazit v plné velikosti
VýprodejCHIEFTEC CDP-120ITX, 120W DC/ DC board a AC/ DC napájecí adaptér pro IX-0x series
(ceny vč. DPH 21%)
Množstevní SLEVA »
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 1022443
Typ příslušenstvíSíťové adaptéry (220V)
TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Plánovací tabule a nástěnky dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
ACER Adapter 100W PD GaN charger, USB-C, USB-A, EU...1 071,- Kč> 5 ks
HP 230W Smart AC adapter1 553,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W (4, 5mm + redukce 7, 4mm)549,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W USB-C LC519,- Kč> 5 ks
HP AC adapter Slim Smart for ZBook 4.5mm 230W1 423,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 65W Laptop Charger720,- Kč> 5 ks
LENOVO Adapter 68W USB-C507,- Kč> 5 ks
HP AC adapter USB-C 65W Laptop Charger - USB-C na...913,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 110W Laptop Charger1 449,- Kč> 5 ks
HP 140W USB-C Laptop Charger(AC adapter)1 476,- Kč> 5 ks
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Plánovací tabule a nástěnky
Podrobnosti produktu CHIEFTEC CDP-120ITX, 120W DC/ DC board a AC/ DC napájecí adaptér pro IX-0x series:
Výkon
Vstup striedavého prúdu: 100-240 V / 1,5A
Frekvencia: 50-60 Hz
Výstup DC: +12V / 10A
Výstupný výkon: 85W
Nízka spotreba energie: ?0.5W
Účinnosť: 87%
Rozsah dodávky: 120W AC-DC adaptér, DC-DC transformátor, káble k základnej doske, zásuvka napájacieho konektora
Rozmery (DxŠxV): 175 mm x 75 mm x 45 mm
Záruka: 24 mesiacov
Sicherheit: OVP (prepäťová ochrana) SCP (ochrana proti skratu) OCP (nadprúdová ochrana)
Konektory
Natívny kábel:
20+4PIN:
===200mm===[20+4PIN]
SATA:
===300mm===[SATA]===90mm===[SATA]===90mm===[SATA]
Molex:
===200mm===[Molex]
4PIN 12V:
===250mm===[4PIN]