Kancelář arrow Plánovací tabule a nástěnky arrow GEMBIRD Univerzální adaptér NPA-PD60-01 pro notebook, Type-C PD, USB, 60W
GEMBIRD Univerzální adaptér NPA-PD60-01 pro notebook,  Type-C PD,  USB,  60W
Zobrazit v plné velikosti
(ceny vč. DPH 21%)
Množstevní SLEVA »
Výrobce: Gembird
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 1208003
Typ příslušenstvíSíťové adaptéry (220V)
TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Plánovací tabule a nástěnky dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
ACER Adapter 100W PD GaN charger, USB-C, USB-A, EU...1 071,- Kč> 5 ks
HP 230W Smart AC adapter1 553,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W (4, 5mm + redukce 7, 4mm)549,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W USB-C LC519,- Kč> 5 ks
HP AC adapter Slim Smart for ZBook 4.5mm 230W1 423,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 65W Laptop Charger720,- Kč> 5 ks
LENOVO Adapter 68W USB-C507,- Kč> 5 ks
HP AC adapter USB-C 65W Laptop Charger - USB-C na...913,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 110W Laptop Charger1 449,- Kč> 5 ks
HP 140W USB-C Laptop Charger(AC adapter)1 476,- Kč> 5 ks
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Plánovací tabule a nástěnky
Podrobnosti produktu GEMBIRD Univerzální adaptér NPA-PD60-01 pro notebook, Type-C PD, USB, 60W:
Poskytuje napájení pro širokou škálu notebooků
Port typu C pro nabíjení všech notebooků, které podporují nabíjení 60W Power Delivery
Vhodné také pro mnoho dalších značek/modelů notebooků s přiloženými DC napájecími koncovkami
Nastaví výstupní napětí automaticky: stačí vybrat správný konektor pro váš notebook
Port USB Type-A pro nabíjení smartphonu a tabletu
Ochrana proti přetížení, přepětí, teplotě, zkratu
Rozsah vstupního napětí: 100...240 V AC, 50-60 Hz až 90 W
Výstup USB Type-C: 5 ... 20 V DC až 4,5 A; Režim PD typu C 5 ... 20 V DC až 3 A
Výstup portu USB-A: 5 V DC až 2,5 A
Podporované technologie (rychlé nabíjení): USB-C PD2.0/3.0; QC2.0/3.0; MTK FCP BC1.2
Napájecí kabel USB Type-C: 1,5 m
DC napájecí kabel notebooku: 1,5 m
DC konektory pro notebooky: M4, M5, M6, M7, M8, M12, M19, M20, M21, M28
Rozměry: 68 x 68 x 31 mm (tělo nabíječky)