Kancelář arrow Rozšířená záruka pro HP Poly arrow ROG A20-100P1A 100W USB-C Adapter
ROG A20-100P1A 100W USB-C Adapter
Zobrazit v plné velikosti
(ceny vč. DPH 21%)
Množstevní SLEVA »
Výrobce: Asus
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Kód: 892813
Typ příslušenstvíSíťové adaptéry (220V)
TIP:
Zkuste hledat v celé kategorii Rozšířená záruka pro HP Poly dle kriterií, které si sami vyberete.
NázevCenaSklad
ACER Adapter 100W PD GaN charger, USB-C, USB-A, EU...1 071,- Kč> 5 ks
HP 230W Smart AC adapter1 553,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W (4, 5mm + redukce 7, 4mm)549,- Kč> 5 ks
HP AC adapter 65W USB-C LC519,- Kč> 5 ks
HP AC adapter Slim Smart for ZBook 4.5mm 230W1 423,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 65W Laptop Charger720,- Kč> 5 ks
LENOVO Adapter 68W USB-C507,- Kč> 5 ks
HP AC adapter USB-C 65W Laptop Charger - USB-C na...913,- Kč> 5 ks
HP AC Adapter USB-C 110W Laptop Charger1 449,- Kč> 5 ks
HP 140W USB-C Laptop Charger(AC adapter)1 476,- Kč> 5 ks
Další produkty můžete přehledně nalézt dle parametrů v hlavní kategorii Rozšířená záruka pro HP Poly
Podrobnosti produktu ROG A20-100P1A 100W USB-C Adapter:
ROG 100W USB-C Adapter
Efektivní nabíjení notebooku
Konektor USB typu C s technologií USB PD 3.0, která automaticky detekuje a dodává výstupní napětí 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A a 20V/5A.
Splňuje celosvětové zdravotní a bezpečnostní předpisy.
Testováno. Dodržuje přísné standardy kvality ASUS.
Technická specifikace:
Kategorie
NB Device
Model Name
A20-100P1A
Vstup
AC100-240V ~ 50-60Hz 1.6A
Výstup
DC 5.0V / 3.0A
DC 9.0V / 3.0A
DC 15.0V / 3.0A
DC 20.0V / 5.0A
Celkový výstup
100W
Elektrická zástrčka
Type C
Barva
Black
Hmotnost
293g±3% (w/o power cord)
Rozměry
75*75 *28.8 mm