Příslušenství k zálohovacím systémům

Dovolte nám Vám nabídnout okolo 937 produktů z oddělení příslušenství k zálohovacím systémům za skvělé ceny, levné, nejlevnější příslušenství k zálohovacím systémům na internetu. Nakupujte za skvělé ceny kvalitní značkové produkty, příslušenství k zálohovacím systémům. Většina zboží je skladem a ihned k dodání po celé ČR.
Seřadit podle:   Zobrazit #  
 Výrobci z kategorie Příslušenství k zálohovacím systémům
 Kritéria kategorie Příslušenství k zálohovacím systémům
 Záruka (let):
 Typ příslušenství:



<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Novinka
HP 3PAR Virtual Copy 90-Day Evaluation LTU
HP 3PAR Virtual Copy 90-Day Evaluation LTU
Kód: 316211
HP 3PAR Virtual Copy 90-Day Evaluation LTU ...
Naše cena:  31,- Kč 
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology 25DHC držák na disk: Typ C - 2.5 HDD
Synology 25DHC držák na disk: Typ C - 2.5 HDD
Kód: 481139
Synology 25DHC Držák na disk 2.5: Typ C Kit pro instalaci 2,5 HDD do 1-2 šachtové NAS Syno ...
Cena (-6%): 157 Kč
Běžná cena: 166 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP HS-M2SSD-02 chlazení pro M.2 SSD modul
QNAP HS-M2SSD-02 chlazení pro M.2 SSD modul
Kód: 1144607
QNAP HS-M2SSD-02 Chlazení pro M.2 SSD modul Rozměry 68 x 19,8 x 1 mm ...
Cena (-7%): 348 Kč
Běžná cena: 372 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP RM-IR002 ovladač NAS
QNAP RM-IR002 ovladač NAS
Kód: 437081
QNAP RM-IR002 IR ovladač k NAS QNAP Pro modely: TS-x51A, TS-x53A, TBS-453A, HS-251/ HS-2 ...
Cena (-7%): 374 Kč
Běžná cena: 400 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP RM-IR004 ovladač NAS
QNAP RM-IR004 ovladač NAS
Kód: 437163
QNAP RM-IR004 IR ovladač k NAS QNAP Pro modely: TVS-882ST2/ TVS-882ST3, TVS-x73, TS-x53B ...
Cena (-7%): 374 Kč
Běžná cena: 400 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP RM-IR003 ovladač NAS
QNAP RM-IR003 ovladač NAS
Kód: 437412
QNAP RM-IR003 IR ovladač k NAS QNAP Pro modely: TAS-168, TAS-268 ...
Cena (-7%): 374 Kč
Běžná cena: 400 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 3PAR StoreServ Mgmt/ Core SW E-Media
HP 3PAR StoreServ Mgmt/  Core SW E-Media
Kód: 574193
HP 3PAR StoreServ Mgmt/ Core SW E-Media ...
Cena (-6%): 610 Kč
Běžná cena: 647 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 3PAR 7000/ 7450 OS Suite E-Media
HP 3PAR 7000/  7450 OS Suite E-Media
Kód: 574194
HP 3PAR 7000/ 7450 OS Suite E-Media ...
Cena (-6%): 610 Kč
Běžná cena: 647 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology síťový adaptér 60W (12V/ 5A), pro 2-dis ...
Synology síťový adaptér 60W (12V/  5A),  pro 2-dis ...
Kód: 481198
Síťový adaptér Synology 60W Síťový adaptér pro kompaktní servery Synology 100-240V / 12V ...
Cena (-7%): 613 Kč
Běžná cena: 656 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology RKM114 pevné ližiny pro RackStation
Synology RKM114 pevné ližiny pro RackStation
Kód: 1014254
Sada ližin Synology RKM114 Řešení pevných ližin pro zařízení Synology RackStation Sada liž ...
Cena (-10%): 812 Kč
Běžná cena: 893 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Drive LTU
HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Drive LTU
Kód: 356673
HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Drive LTU ...
Cena (-9%): 1 022 Kč
Běžná cena: 1 114 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 8Gb Short Wave FC SFP + HP RENEW AJ718A
HP 8Gb Short Wave FC SFP +  HP RENEW AJ718A
Kód: 574420
HP 8Gb Short Wave FC SFP+ HP RENEW ...
Cena (-6%): 1 130 Kč
Běžná cena: 1 198 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology Licenční balíček pro kamery - 1 kamera
Synology Licenční balíček pro kamery - 1 kamera
Kód: 1014223
Licenční balíček pro kamery (1 kamera) Volitelné licenční balíčky pro instalaci dodatečnýc ...
Cena (-7%): 1 289 Kč
Běžná cena: 1 379 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP QDA-UMP diskový adaptér 2x M.2 PCIe NVMe SSD ...
QNAP QDA-UMP diskový adaptér 2x M.2 PCIe NVMe SSD  ...
Kód: 437480
QNAP QDA-UMP Používejte M.2 PCIe NVMe SSD v diskové pozici U.2 PCIe NVMe SSD v PC a NAS Pr ...
Cena (-9%): 1 318 Kč
Běžná cena: 1 437 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP licenční balíček pro kamery - 1 kamera
QNAP licenční balíček pro kamery - 1 kamera
Kód: 437487
Licenční balíček pro kamery (1 kamera) pro QNAP - elektronická licence Volitelné licenční ...
Cena (-7%): 1 354 Kč
Běžná cena: 1 449 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP LIC-SW-QVRPRO-1CH-EI elektronická licence pro ...
QNAP LIC-SW-QVRPRO-1CH-EI elektronická licence pro ...
Kód: 437459
Licenční balíček pro QVR Pro, 1 kanál 1 dodatečný kanál pro QVR Pro Note Every license c ...
Cena (-5%): 1 378 Kč
Běžná cena: 1 447 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Rail-C01 1U ližiny
QNAP Rail-C01 1U ližiny
Kód: 437037
Sada kolejnic - RAIL-C01 Instalace a údržba NAS je pohodlná Sady kolejnic QNAP Rail Kits p ...
Cena (-7%): 1 381 Kč
Běžná cena: 1 478 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP twinax DAC kabel SFP + 1.5m
QNAP twinax DAC kabel SFP +  1.5m
Kód: 437395
QNAP SFP+ twinax DAC kabel 1.5m Kabel navržený pro NAS modely s integrovaným 10 GbE SFP+ L ...
Cena (-9%): 1 409 Kč
Běžná cena: 1 536 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP SP-1BAY-ADAPTOR napájecí adaptér 36W, pro 1b ...
QNAP SP-1BAY-ADAPTOR napájecí adaptér 36W,  pro 1b ...
Kód: 1144581
QNAP SP-1BAY-ADAPTOR napájecí adaptér 36W, pro 1bay NAS Hmotnost 0.3 kg Rozměry 40 ...
Cena (-8%): 1 452 Kč
Běžná cena: 1 568 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088, 0.5m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088,  0.5m
Kód: 437400
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088, 0.5m Podporované modely REXP-1200U-RP, REXP-1600U-RP, S ...
Cena (-7%): 1 484 Kč
Běžná cena: 1 588 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644, 0.5m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644,  0.5m
Kód: 437404
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644, 0,5m Podporované modely REXP-1220U-RP, REXP-1620U-RP,SA ...
Cena (-7%): 1 484 Kč
Běžná cena: 1 588 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088, 0.5m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088,  0.5m
Kód: 437408
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088, 0.5m Podporované modely REXP-1220U-RP, REXP-1620U- ...
Cena (-7%): 1 484 Kč
Běžná cena: 1 588 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Software Drive LTU
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Software Drive LTU
Kód: 316245
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Software Drive LTU ...
Cena (-6%): 1 509 Kč
Běžná cena: 1 600 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Drive E-LTU
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Drive E-LTU
Kód: 574192
HP 3PAR 7200 Virtual Copy Drive E-LTU ...
Cena (-6%): 1 509 Kč
Běžná cena: 1 600 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP USB-U31A2P01 rozšiřující karta 2xUSB3.1
QNAP USB-U31A2P01 rozšiřující karta 2xUSB3.1
Kód: 437411
QNAP rozšiřujicí karta 2xUSB3.1 Rozhraní: PCIe Hmotnost: 130g Rozměry: 5 x 18 ...
Cena (-6%): 1 520 Kč
Běžná cena: 1 611 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A01 napájecí adaptér 65W
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A01 napájecí adaptér 65W
Kód: 1144582
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A01 napájecí adaptér 65W Rozměry 40 x 140 x 181 mm Výkon 65 W ...
Cena (-7%): 1 584 Kč
Běžná cena: 1 695 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A02 napájecí adaptér 65W pro ...
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A02 napájecí adaptér 65W pro  ...
Kód: 1144583
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A02 napájecí adaptér 65W pro TBS-453A Rozměry 40 x 140 x 181 mm ...
Cena (-7%): 1 584 Kč
Běžná cena: 1 695 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-PSU-2000W-FS01 napájecí zdroj 2000W
QNAP PWR-PSU-2000W-FS01 napájecí zdroj 2000W
Kód: 1144604
QNAP PWR-PSU-2000W-FS01 Napájecí zdroj 2000W Výkon 2000 W Podporované modely TS-2888 ...
Cena (-7%): 1 584 Kč
Běžná cena: 1 695 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP QDA-A2AR diskový adaptér 2x 2, 5" SATA do 3, ...
QNAP QDA-A2AR diskový adaptér 2x 2, 5" SATA do 3,  ...
Kód: 437478
QNAP QDA-A2AR Použijte dva 2,5” SATA disky v jedné 3,5” pozici pro diskové jednotky SATA s ...
Cena (-6%): 1 702 Kč
Běžná cena: 1 804 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP QDA-A2MAR diskový adaptér 2x M.2 SATA do 2, 5 ...
QNAP QDA-A2MAR diskový adaptér 2x M.2 SATA do 2, 5 ...
Kód: 437479
QNAP QDA-A2AR Použijte dva M.2 SATA SSD moduly v jedné 2,5” pozici pro diskové jednotky SA ...
Cena (-6%): 1 702 Kč
Běžná cena: 1 804 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W napájecí adaptér 90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W napájecí adaptér 90W
Kód: 1144585
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W napájecí adaptér 90W Hmotnost 0.35 kg Rozměry 40 x 140 x 1 ...
Cena (-10%): 1 749 Kč
Běžná cena: 1 924 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP twinax DAC kabel SFP + 3m
QNAP twinax DAC kabel SFP +  3m
Kód: 437396
QNAP SFP+ twinax DAC kabel 3m Kabel navržený pro NAS modely s integrovaným 10 GbE SFP+ LAN ...
Cena (-7%): 1 817 Kč
Běžná cena: 1 944 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Rail-B02 2U ližiny
QNAP Rail-B02 2U ližiny
Kód: 437075
Sada kolejnic - RAIL-B02 Instalace a údržba NAS je pohodlná Sady kolejnic QNAP Rail Kits p ...
Cena (-7%): 2 000 Kč
Běžná cena: 2 140 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-ADAPTER-96W-A01 napájecí adaptér 96W pro ...
QNAP PWR-ADAPTER-96W-A01 napájecí adaptér 96W pro  ...
Kód: 1144584
QNAP PWR-ADAPTER-96W-A01 Napájecí adaptér 96W pro TS-453A Výkon 96 W Podporované m ...
Cena (-9%): 2 046 Kč
Běžná cena: 2 230 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-PSU-550W-FS01 napájecí zdroj 550W
QNAP PWR-PSU-550W-FS01 napájecí zdroj 550W
Kód: 1144602
QNAP PWR-PSU-550W-FS01 Napájecí zdroj 550W Výkon 550 W Podporované modely TS-1685, T ...
Cena (-9%): 2 046 Kč
Běžná cena: 2 230 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology RKS1317 posuvné ližiny RackStation
Synology RKS1317 posuvné ližiny RackStation
Kód: 481056
Posuvné Synology Rail Kit RKS1317 Pro instalaci stanice Synology RackStation do racku Liži ...
Cena (-10%): 2 112 Kč
Běžná cena: 2 323 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP PWR-PSU-100W-DT01 napájecí adaptér bez krytu ...
QNAP PWR-PSU-100W-DT01 napájecí adaptér bez krytu  ...
Kód: 1144586
QNAP PWR-PSU-100W-DT01 Napájecí adaptér 100W pro TS-431XeU Výkon 100 W Podporované ...
Cena (-5%): 2 145 Kč
Běžná cena: 2 252 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP SP-4BAY-PSU napájecí zdroj 250W pro 4bay NAS
QNAP SP-4BAY-PSU napájecí zdroj 250W pro 4bay NAS
Kód: 1144588
QNAP SP-4BAY-PSU Napájecí zdroj 250W pro 4bay NAS Hmotnost 0,8 kg Rozměry 40.5 x 8 ...
Cena (-5%): 2 145 Kč
Běžná cena: 2 252 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP SP-6BAY-PSU napájecí zdroj 250W pro 6bay towe ...
QNAP SP-6BAY-PSU napájecí zdroj 250W pro 6bay towe ...
Kód: 1144589
QNAP SP-6BAY-PSU Napájecí zdroj 250W pro 6bay tower NAS Hmotnost 0,8 kg Rozměry 5 ...
Cena (-5%): 2 145 Kč
Běžná cena: 2 252 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088, 1m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088,  1m
Kód: 437153
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644-8088, 1m Podporované modely REXP-1220U-RP, REXP-1620U-RP ...
Cena (-9%): 2 150 Kč
Běžná cena: 2 344 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644, 1m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644,  1m
Kód: 437154
QNAP Mini SAS kabel SFF-8644, 1m Podporované modely REXP-1220U-RP, REXP-1620U-RP,SAS- ...
Cena (-9%): 2 150 Kč
Běžná cena: 2 344 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088, 1m
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088,  1m
Kód: 437401
QNAP Mini SAS kabel SFF-8088, 1m Podporované modely REXP-1200U-RP, REXP-1600U-RP, SAS ...
Cena (-9%): 2 150 Kč
Běžná cena: 2 344 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP twinax DAC kabel SFP28 3m
QNAP twinax DAC kabel SFP28 3m
Kód: 437453
QNAP SFP28 twinax DAC kabel 3m Kabel navržený pro NAS modely s integrovaným 25 GbE SFP28 L ...
Cena (-7%): 2 225 Kč
Běžná cena: 2 381 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
HP FC cable multi-mode LC/ LC ( 2Gb/ s to 2Gb/ ...
HP FC cable multi-mode LC/  LC ( 2Gb/  s to 2Gb/   ...
Kód: 199729
5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC conne ...
Cena (-10%): 2 269 Kč
Běžná cena: 2 496 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Synology PSU 250W 24p + 12p + 8p
Synology PSU 250W 24p + 12p + 8p
Kód: 481166
Synology PSU 250W 24p+12p+8p ...
Cena (-7%): 2 286 Kč
Běžná cena: 2 446 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP QNA-UC5G1T adaptér USB 3.0 na 5GbE
QNAP QNA-UC5G1T adaptér USB 3.0 na 5GbE
Kód: 437476
QNAP QNA-UC5G1T Připojte se k sítím 5GbE přes USB 3.0 Lehký a přenosný adaptér QNAP QNA-UC ...
Cena (-10%): 2 320 Kč
Běžná cena: 2 552 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
Baterie - Fiamm 12 FGL27 (12V/ 27Ah), životnost ...
Baterie - Fiamm 12 FGL27 (12V/  27Ah),  životnost  ...
Kód: 295345
Bezúdržbový, ventilem řízený olověný akumulátor FIAMM FGL s životností 10 let. Tato řada č ...
Cena (-8%): 2 362 Kč
Běžná cena: 2 551 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP QM2-2S-220A rozšiřující karta pro M.2 SSD
QNAP QM2-2S-220A rozšiřující karta pro M.2 SSD
Kód: 437194
QNAP QM2-2S-220A Dvojitá rozšiřující karta M.2 22110/ 2280 SATA SSD Karty PCIe QM2 přidávaj ...
Cena (-5%): 2 483 Kč
Běžná cena: 2 607 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP twinax DAC kabel SFP + 5m
QNAP twinax DAC kabel SFP +  5m
Kód: 437397
QNAP SFP+ twinax DAC kabel 5m Kabel navržený pro NAS modely s integrovaným 10 GbE SFP+ LAN ...
Cena (-7%): 2 520 Kč
Běžná cena: 2 696 Kč
(ceny vč. DPH 21%)

Novinka
QNAP licenční balíček pro kamery - 2 kamery
QNAP licenční balíček pro kamery - 2 kamery
Kód: 437488
Licenční balíček pro kamery (2 kamery) pro QNAP - elektronická licence Volitelné licenční ...
Cena (-10%): 2 542 Kč
Běžná cena: 2 796 Kč
(ceny vč. DPH 21%)


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Zobrazit #  
Výsledky 1 - 50 z 937
Zobrazit všechny produkty kategorie Příslušenství k zálohovacím systémům
Aktuálně
Dnes jeStředa
Datum:29.1.2020
Počet zboží: 162 425
  odrážka do 24H: 20 708
  odrážka novinky:14 945
  odrážka TOP:2 665
  odrážka výprodej:1 057
  odrážka doprodej:1 823
  odrážka sec.hand:52
  odrážka repair:19
  odrážka bazar:36
 
Doporučujeme


Výhody
  • služby ITBUSINESS
  • Sklad ONLINE na www!
  • Již několik let na trhu
  • do 24H u Vás
  • Rychlá komunikace!
  • Doprava ZDARMA pro
    Český ráj a okolí
  • Doprava ZDARMA ČR při objednávce nad 20 000,- Kč


Kontakty




kontrola

PC, Notebooky

PC díly, periferie ...

PC periferie

Mobily, tablety

Mobily, tablety

Software

Audio

Auto-Moto

Bazény, Viřivky a ...

Čističky a Zvlhčov ...

Cyklistika

Dětské hřiště

Digestoře

Dílna a Stavba

Elektrické hrnce

Elektromobilita

Elektronika

Epilátory a Depilá ...

Foto a video

Gastro spotřebiče

Grily a Udírny

Hobby a zahrada

Holící strojky a Z ...

Hračky

Interiérové doplňk ...

IT

Kávovary a Espress ...

Lednice

Mikrovlnné trouby

Mixéry a šlehače

Mrazáky

Myčky nádobí

Notebooky a Ultrab ...

Oblečení

Odšťavňovače a Lis ...

Osobní váhy

Ostatní Elektronik ...

Outdoor

Péče o dítě

Péče o tělo

Péče o tělo

Péče o vlasy

Pokladny

Pračky

Příprava nápojů

Ruční nářadí

Sekačky na trávu

Škola

Sporáky

Sport

Sport a volný čas

Sporttestery

Sušičky

Svitidla a žárovky

Televize, přehráva ...

Tepelná technika

Tlakoměry a Teplom ...

Trouby

Úklid

Vaření

Varné desky

Ventilátory a Klim ...

Vinotéky

Vychytávky

Vysavače

Zabezpečovací tech ...

Zahradní nábytek

Zahradní technika

Zavazadla a Batohy

Zavlažování

Zdravotnické pomůc ...

Žehličky a Šicí st ...

Zubní katáčky a sp ...

Sítě, Wifi, IP, Vo ...

Servery, příslušen ...

Kancelář

Hry, příslušenství

Chytrá elektronika

Elektronika

Velké spotřebiče

Malé spotřebiče

Dům a zahrada

Služby
Partnerství

Košík:   Váš košík je aktuálně prázdný

© 2005 – 2020 myIT, internetový obchod

ITBUSINESS, s.r.o.